Qaqwqwrqw

Julia Wróblewska musi całować się z Rafałem Szatanem w serialu. Ma jednak obiekcje

Julia Wróblewska już jako mała dziewczynka zdobyła sympatię widzów w filmie "Tylko mnie kochaj". Jako dorosłą kobietę można ją oglądać w serialu "M jak miłość", gdzie stawiane są przed nią zadania, które nie do końca jej odpowiadają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Intymne sceny ją nieco krępują.
Intymne sceny ją nieco krępują. (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Julia Wróblewska w serialu "M jak miłość" wciela się w Zofię, która będzie miała romans z Erykiem, którego gra Rafał Szatan. Choć trudno uwierzyć, Julia nie jest już małą dziewczynką, a dorosłą kobietą, która rozpoczęła studia. Rafał Szatan ma 30 lat, żonę oraz dzieci. Z informacji, które opublikował "Fakt", dowiadujemy się, że Wróblewska jest niezadowolona z intymnych scen, które musi odgrywać z mężem Barbary Kurdej-Szatan.

- Dziwnie się czuła, całując się ze sporo starszym mężczyzną - zdradza informator "Faktu". Podobno poprosiła również o zmniejszenie epizodów tego charakteru.

Qaqwqwrqw

Zawód aktora nie jest łatwy. Scenariusz stawia przed nimi nie lada wyzwania, a sceny intymne są wyjątkowo trudne. Chociażby ze względu na to, iż trzeba zagrać płomienne uczucie, w które widz uwierzy bez żadnych wątpliwości.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw