Trwa ładowanie...
ycipk-1gal3z

Julia Wróblewska kupuje kolejne mieszkanie w Warszawie. Za poprzednie dała 400 tys.zł.

Okazuje się, że młoda gwiazdka ma bardzo rozsądny stosunek do wydawania pieniędzy. Celebrytka stara się inwestować na rynku nieruchomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska (Facebook.com)
ycipk-1gal3z

Wróblewska od ponad dziesięciu lat wciela się w postać Zosi w "M jak miłość". Dodatkowo jej budżet zasiliły gaże z takich programów jak "Celebrity Splash" i "Taniec z gwiazdami", w których celebrytka wzięła udział. To wszystko sprawiło, że już dwa lata temu kupiła w Warszawie pierwsze mieszkanie za gotówkę. Jest szczęśliwą właścicielką trzypokojowego apartamentu na warszawskich Bielanach, za który musiała zapłacić 400 tys. złotych.

Udział w reality show "Agent Gwiazdy" musiał okazać się dla Julki wyjątkowo intratny bo w rozmowie z jednym z tabloidów wyznała, że szykuje się teraz do kupna drugiego mieszkania.

- Celuję teraz w zakup kolejnego mieszkania. Mam już jedno, a drugie zawsze mogę wynająć. Staram się myśleć o przyszłości. Lubię nowoczesny styl połączony z vintage. Białe, przetarte szafy i połączenie pudrowego różu z szarym. Nie lubię ciemnych kolorów, bo w nich czuję się osaczona - powiedziała Wróblewska w rozmowie z "Faktem".

ycipk-1gal3z

Myślicie, że Wróblewska ma głowę do interesów?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1gal3z

ycipk-1gal3z
ycipk-1gal3z