Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa "ukradła" partnera Barbarze Kurdej-Szatan. Gwiazda odpowiedziała na Instagramie

Na jesiennej ramówce Polsatu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Przed obiektywami fotoreporterów królowali uczestnicy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W pewnym momencie Julia Wieniawa odbiła partnera Barbarze Kurdej-Szatan.

Share
Julia Wieniawa "ukradła" partnera Barbarze Kurdej-Szatan. Gwiazda odpowiedziała na Instagramie
Źródło: ONS.pl
dsyjfc7

Jesienna ramówka Polsatu przyciągnęła mnóstwo gwiazd. Na ściance brylowały przede wszystkim Julia Wieniawa oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Młoda gwiazda wybrała ekstrawagancką suknię z rozbudowanym falbankowym tyłem. Z kolei Barbara Kurdej-Szatan postawiła na elegancką czerwoną długą suknię z dekoltem. Często pozowała z tanecznym partnerem Jackiem Jeschke, który będzie jej towarzyszył na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Właśnie na instagramowym profilu rozrywkowego programu Polsatu pojawił się filmik, na którym Jacek Jeschke nie tańczy z Barbarą Kurdej-Szatan, tylko z Julią Wieniawą.

Filmik nie pozostał bez komentarza Barbary Kurdej-Szatan, która napisała: "Hahaha. Jest mój! Julka szykuj się na następną edycję!"

Chcielibyście zobaczyć Julię Wieniawę na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Ciekawe, jak jej taniec oceniłaby Iwona Pavlović?

dsyjfc7

Podziel się opinią

Share
dsyjfc7
dsyjfc7