Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa tańczy ze Stefano Terrazzino. Prawie jak w "Dirty Dancing"

Julia Wieniawa należy do osób, które nawet chwili nie usiedzą w miejscu. I to właśnie dlatego aktorka opublikowała w sieci filmik, na którym tańczy ze Stefano Terrazzino. A to wszystko nie łamiąc zasad kwarantanny. Efekt? Zachwycający!

Share
Julia Wieniawa tańczy ze Stefano Terrazzino. Prawie jak w "Dirty Dancing"
Źródło: ONS.pl
d3a5h8o

Julia Wieniawa nie zamierza marnować czasu. Choć zgodnie z zaleceniami rządu spędza czas w domu, nie chce leniuchować. Nie dla niej nieustanne oglądanie filmów i seriali, na zmianę z leżeniem na kanapie i gotowaniem. Młoda aktorka, która jeszcze do niedawna spędzała długie godziny na sali treningowej, przygotowując się do występów w "Tańcu z Gwiazdami", tęskni za aktywnością fizyczną.

ZOBACZ WIDEO: jak gwiazdy spędzają kwarantannę

Ostatnio prezentowała swoim fanom na Instagramie, jak wygina się na macie, ćwicząc jogę. Potem, niczym primabalerina, uskuteczniała balet.

d3a5h8o

Teraz z kolei pokazała, jak tańczy ze Stefano Terrazzino w rytm hitu "Do You Love Me" z filmu "Dirty Dancing". Aby jednak zachować wszelkie środki ostrożności, oboje wykonali swój układ osobno, a później "połączyli" go za pomocą telefonów. Efekt? Zobaczcie sami!

d3a5h8o

Podziel się opinią

Share
d3a5h8o
d3a5h8o