Trwa ładowanie...
d3suufk

Julia Wieniawa na wakacjach. Pojechała tam ze znanym muzykiem

Julia Wieniawa relacjonuje swój wakacyjny pobyt na Instagramie. Wcześniej nie chciała zdradzić, kto robi jej seksowne zdjęcia. Tajemnica wyszła na jaw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa utrzymuje, że wciąż jest singielką
Julia Wieniawa utrzymuje, że wciąż jest singielką (Materiały prasowe)
d3suufk

Kilka zdjęć pojawiło się na profilu Julii Wieniawy. Aktorka na każdym pozuje w bikini lub w seksownej stylizacji. Gwiazda nie chciała zdradzać, kto jest autorem lub autorką tych kuszących zdjęć, Okazuje się, że na egzotyczne wakacje Julia poleciała z Baronem z grupy Afromental. Już kilka tygodni temu para była przyłapana na kolacji w restauracji. Po ich publikacji w mediach pojawiły się spekulacje, że tych dwoje łączy coś więcej. Wszak Julia Wieniawa niedawno rozstała się z Antkiem Królikowskim i utrzymuje, że jest singielką.

Baron zdementował doniesienia prasy kolorowej, twierdząc, że z Julią przygotowuje projekt muzyczny. Ich relacja najwidoczniej się bardzo pogłębiła, ponieważ spędzają razem wakacje. Tajemnica wyszła na jaw, kiedy muzyk opublikował na swoim profilu zdjęcie z wyjazdu.

Oznaczył tę samą lokalizację, co jego towarzyszka. Dodatkowo tło do złudzenia przypomina to, na którym niedawno pozowała Julia. Czy tych dwoje łączy coś więcej niż muzyka? Z pewnością przekonamy się już niebawem.

ZOBACZ: Wieniawa szuka macho w show biznesie? "Pociąga ją lekkie niebezpieczeństwo"

d3suufk

Podziel się opinią

Share

d3suufk

d3suufk