Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wciąż razem? Zaskoczyli po gali Polsatu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poinformowali o swoim rozstaniu kilka tygodni temu
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poinformowali o swoim rozstaniu kilka tygodni temu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KBS

07.12.2022 10:24, aktual.: 07.12.2022 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wieniawa i Rozbicki kilka tygodni temu potwierdzili, że po dwóch latach związku postanowili się rozstać. Teraz jednak pojawiła się informacja, że wciąż są razem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaczęli spotykać się w 2020 r. Odkąd upublicznili swój związek, często pokazywali wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, wypowiadali się na temat swojej relacji w wywiadach oraz pokazywali relacje ze wspólnych wyjazdów. Jednak kilka tygodni temu przestali publikować wspólne zdjęcia, a mediach zawrzało od plotek na temat ich rozstania.

Początkowo ani Wieniawa, ani Rozbicki nie odnosili się do internetowych rewelacji. W końcu jednak wydali wspólne oświadczenie. "Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź". Oświadczenie jednak wywołało lawinę pytań i domysłów dotyczących przyczyn ich rozstania.

Aktorka gorzko komentowała te plotki w wywiadach, ale nie chciała zdradzić powodu rozstania. Podkreślała jednak, że pozostaje z Rozbickim w przyjacielskich stosunkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz jednak para znów zwróciła na siebie uwagę. Po gali 30-lecia Polsatu razem spędzili afterparty. - Julia i Nikodem po części oficjalnej brylowali pomiędzy gośćmi, trzymając się za ręce. Wszyscy byli pod wrażeniem tej pięknej pary - doniosła redaktorka Jastrząbpost. Czyżby wrócili do siebie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także