Trwa ładowanie...

Julia Kamińska z ciążowym brzuchem. Pożegnała serialową koleżankę

Ilona Wrońska, czyli Kinga z "Na Wspólnej", żegna się z serialem po 15 latach. Julia Kamińska dopiero niedawno trafiła do obsady, ale część fanów już niepokoi się, że aktorka zniknie z ekranów przez urlop macierzyński.

Share
Julia Kamińska z ciążowym brzuchem. Pożegnała serialową koleżankę
Źródło: Instagram.com
d3l7j28

Wszystko przez zdjęcie z pokaźnych rozmiarów brzuchem, który powstał na potrzeby serialu. Kamińska gra w "Na Wspólnej" od roku, portretując bezwględną Romę Lenarską. Niedawno okazało się, że bohaterka Kamińskiej jest w ciąży, co potwierdza najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki.

- Dziś miałam ostatni dzień zdjęciowy z Iloną Wrońskąnapisała pod wspólnym zdjęciem Kamińska. - Dziękuję za wszystkie wspólne chwile na planie "Na Wspólnej". Twój profesjonalizm, spokój, szczerość, bezpretensjonalność i uśmiech sprawiały, że praca była cudowna. Wierzę, że jeszcze nie raz spotkamy się w pracy... i nie tylko! – dodała aktorka.

d3l7j28

Ilona Wrońska była związana z "Na Wspólnej" przez 15 lat i już dawno mówiło się o jej odejściu. Aktorka wyznała w jednym wywiadzie, że gdy trafiła do obsady miała 26 lat i nigdy nie przypuszczała, że będzie tak długo pracowała przy jednym projekcie. I że zmieni on jej życie prywatne.

Na planie "Na Wspólnej" Wrońska poznała Leszka Lichotę, któremu urodziła dwójkę dzieci.

Czy Kamińska pójdzie w jej ślady i urodzi dziecko jako aktorka "Na Wspólnej"? 30-latka mówiła niedawno, że nie brakuje jej obrączki na palcu, ale czasem zazdrości koleżankom, że są matkami. Sama pragnie mieć i pracę, i rodzinę, ale nie deklaruje, kiedy postawi na macierzyństwo.

d3l7j28

W życiu prywatnym towarzyszy jej Piotr Jasek, którego poznała osiem lat temu na planie "Brzyduli". Ich związek był sensacją i nikt nie dawał im szans. Ona była młodziutką, początkującą aktorką, on był doświadczonym pisarzem i scenarzystą. Żeby uniknąć plotek, odsunęli się w cień i nie afiszowali się ze swoim związkiem.

Kilka lat temu pojawiła się plotka, że para rozstała się. Powodem zakończenia związku miał być brak akceptacji starszego partnera przez rodzinę Kamińskiej. Na szczęście skończyło się tylko na niepotwierdzonych doniesieniach, które Julka szybko zdementowała.

d3l7j28

Podziel się opinią

Share
d3l7j28
d3l7j28