Trwa ładowanie...

"Julia": Julia Rosnowska to córka aktorki "Plebanii"

Share
"Julia": Julia Rosnowska to córka aktorki "Plebanii"
Źródło: Kapif.pl
d4mc3ho

[

]( http://www.fakt.pl )
* Julia Rosnowska (23 l.), gwiazda serialu "Julia", to córka Bernadetty Machały-Krzemińskiej, aktorki znanej z telenoweli "Plebania" oraz scenarzysty i producenta Stanisława Krzemińskiego.*

Co ciekawe produkcje w, których występowała dotąd Julia Rosnowska - seriale "Londyńczycy", "Plebania" i "Bez tajemnic", produkowane były przez firmę jej taty - Best Film.

JULIA ROSNOWSKA NA PLANIE SERIALU "LONDYŃCZYCY":

Może to więc tłumaczy, dlaczego w "Julii" aktorka gra pod zmienionym nazwiskiem. Ciekawe, czy Bernadetta Machała-Krzemińska miała coś przeciwko pseudonimowi córki.

d4mc3ho

Młoda gwiazda nowego serialu urodziła się w 1989 roku w Warszawie. Jest studentką trzeciego roku warszawskiej Akademii Teatralnej. Dopiero na studiach, na które dostała się za drugim podejściem, w pełni pokochała aktorstwo jako coś, co chce robić w życiu. Postać Julii jest jej pierwszą główną rolą i prawdziwym debiutem na małym ekranie. Dotychczas grała głównie role epizodyczne. Prywatnie Julia kocha zwierzęta – szczególnie swojego kota Popeye’a. Uwielbia jeść dużo i prawie wszystko oraz godzinami oglądać „Ojca chrzestnego”.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Schejbal nie wróci do "Szpilek"

Zobacz także:

d4mc3ho

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d4mc3ho

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d4mc3ho

Podziel się opinią

Share
d4mc3ho
d4mc3ho