Trwa ładowanie...
d1662rx

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady" nagrała nową piosenkę. Internauci są bezlitośni: "Chyba wolę Godlewskie"

Julia Jaroszewska była finalistką "Projekt Lady". W hicie TVN dała poznać się jako szalona i nieco wulgarna osoba. Udział w programie postanowiła odpowiednio wykorzystać i potraktowała jako trampolinę do wielkiej kariery. Ostatnio w sieci pojawiła się jej nowa piosenka. Niestety internauci nie zostawili na jej utworze suchej nitki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Jaroszewska, finalistka "Projekt Lady".
Julia Jaroszewska, finalistka "Projekt Lady". (Instagram.com)
d1662rx

Jaroszewska przeszła obłędną metamorfozę. Po dawnej zbuntowanej Julii nie ma śladu. Dziś jest seksowną i pewną swoich atutów kobietą, która realizuje marzenia. Finalistka "Projekt Lady" nie marnowała czasu, a niedawno światło dzienne ujrzała jej nowa piosenka "Nie uciekaj".

Zderzenie twórczości artystycznej z krytyką internautów bywa druzgocące. Tak też było w tym przypadku. W serwisie YouTube pod piosenką Jaroszewskiej aż roi się od hejtu ciężkiego kalibru. Internauci nie szczędzili słów i bardzo krytycznie podeszli zarówno do wykonania piosenki, jak również teledysku.

d1662rx

"Piosenka jest po prostu zła. W ogóle nie wpada w ucho i zupełnie nie pasuje do twojego mocnego rockowego głosu. Tekst jest banalny. Idealna popowa piosenka. Myślę, że stać Cię na więcej, bo masz możliwości, ale ich do końca nie wykorzystujesz" - oceniła jedna z internautek.

"Fatalny tekst, fatalny teledysk, fatalna muzyka. Jak chcesz być kimś, znajdź kogoś, kto zrobi z Ciebie gwiazdę, bo jesteś utalentowana" – czytamy pod umieszczonym wideo.

"Julka, ja Cię uwielbiam. Rozumiem, że lubisz śpiewać, ale to jest niewypał. Nie do końca w zasadzie z Twojej winy, bo dawno nie słyszałam tak skopanej obróbki ze studia. W zwrotkach fałszujesz niemiłosiernie, przez większość czasu jesteś pod dźwiękiem i jeżeli już weszłaś do studia, to ktoś powinien to chociaż minimalnie poprawić. 0:40 - nie rozumiem, jak ktoś mając słuch muzyczny mógł zostawić taki fałsz na nagraniu. W refrenie za to... autotune jak ta lala. Mam dziwne wrażenie, że ktoś zrobił sobie z ciebie żart. Może pomyśl o innym studio? Ps. Wyglądasz przepięknie.” – tłumaczy internautka.

Można zauważyć, że w komentarzach użytkownicy YouTube starają się sensownie wytłumaczyć swoje stanowisko i podpowiedzieć finalistce show TVN, żeby nie popełniała takich błędów w przyszłości.

d1662rx

Oczywiście wśród komentarzy można zauważyć krótsze wypowiedzi, które również nie wyrażają zachwytu nad twórczością Jaroszewskiej. – "Chyba wolę Godlewskie" – skwitowała jedna z internautek.

Myślicie, że Julia wyciągnie wnioski z tej produkcji i następnym razem zrobi coś, co podbije serca internautów?

d1662rx

Podziel się opinią

Share

d1662rx

d1662rx