Trwa ładowanie...
d1b3gut

Julia Jaroszewska z programu "Projekt Lady" w sukni ślubnej. Odważna kreacja

Julia Jaroszewska wzięła udział w programie TVN i dzięki niemu zyskała rozgłos. Dziś jest już "pełnoetatową" celebrytką. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami w sukni ślubnej. Od razu pobudziła ciekawość internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Suknia ślubna wywołała mnóstwo komentarzy na profilu Jaroszewskiej
Suknia ślubna wywołała mnóstwo komentarzy na profilu Jaroszewskiej (East News, Fot: East News)
d1b3gut

Program TVN zapewnił jej popularność. Julia Jaroszewska zgłosiła się do drugiej "Projektu Lady", by dowiedzieć się nieco więcej o dobrych manierach. O których przed programem nie miała zielonego pojęcia.

ZOBACZ TAKŻE:Rozenek zdradza szczegóły nowego sezonu "Projekt Lady": "Tematem przewodnim będzie odwaga"

Mentorki reality show edukowały zbuntowane kobiety i pomagały im na drodze do bycia damą. Różne są skutki tego eksperymentu. Jedno jest pewne. Jaroszewska wykorzystała swoje "5 minut". Przypomnijmy, że dotarła do samego finału, zajmując drugie miejsce z Kają Kajuth. Wygrała wówczas Roksana Gac.

d1b3gut

Na Instagramie aktualnie obserwuje ją ponad 120 tys. fanów. Jej fotki zbierają tysiące polubień. Ostatnio ciekawość internautów pobudziły zdjęcie w sukni ślubnej.

Pytania o to, czy Julia zmienia stan cywilny zostały pozostawione bez odpowiedzi. Jednak pojawiły się sugestie, że uczestniczka show TVN wzięła po prostu udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Jak wam się podoba?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1b3gut

Podziel się opinią

Share
d1b3gut
d1b3gut