Trwa ładowanie...
d281xdr

Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś, czyli starcie pełne testosteronu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś, czyli starcie pełne testosteronu
(TVP)
d281xdr

W każdym odcinku zobaczymy 8 duetów, które walczyć będą o dalszy udział w programie. W trakcie "Bitew" każdy Trener oceni wytypowane przez siebie pary uczestników, którzy zmierzą się ze sobą śpiewając na ringu. Do opiekuna należeć będzie również trudna decyzja, który z podopiecznych będzie miał szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu u Polsce. Uczestnik, który odpadnie może jednak zostać "skradziony" i przejść do drużyny innego Trenera. W tej edycji programu, podobnie jak w poprzedniej, Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mogą "ukraść" do swoich drużyn maksymalnie po dwóch wykonawców.

W trakcie pierwszych "Bitew" na ring swoich podopiecznych wystawi Maria Sadowska. Juan Carlos Cano i Michal Rudaś to zupełne przeciwieństwa. Juan to muzyczny samouk, zaś Michał jest absolwentem Wydziału Wokalnego Sekcji Piosenki PSM II stopnia przy ul. Bednarskiej w Warszawie. W żyłach Juana płynie meksykańska krew, natomiast Michał od wielu lat fascynuje się kulturą i muzyką Indii. Juan ma na swoim koncie występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Dzielił scenę z zagranicznymi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia, jak również polskimi grupami m.in.: Lady Pank, Myslovitz, Dżem czy Acid Drinkers. Michał natomiast, ma na koncie dwie solowe płyty: "Shuruvath" (2009) oraz "Changing" (2013) - obie głęboko inspirowane muzyką indyjską. Jest również laureatem nagrody jury w koncercie "Trendy" Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Wokalista nominowany był również do "Fryderyka" i "Superjedynki" za swój debiutancki album.

Jak zakończy się pojedynek Juana Carlosa Cano i Michała Rudasia? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już w sobotę, o godzinie 20.05.

d281xdr

Podziel się opinią

Share
d281xdr
d281xdr