Trwa ładowanie...
05-03-2014 11:47

Józefowicz nie zawsze kontroluje Urbańską?

Share
Józefowicz nie zawsze kontroluje Urbańską?Źródło: ONS.pl
d3xie4m

Urbańska już od wielu lat związana jest ze sceną. Śpiewa, tańczy, gra w filmach i serialach. Nieobca jest jej nawet gimnastyka artystyczna. Już w 1993 roku występowała w teatrze Buffo. Jakiś czas temu postanowiła także spróbować sił na rynku muzycznym.

Jej klubowy debiut "All The Wrong Places", a przede wszystkim zrealizowany do niego klip nie spodobał się Józefowiczowi. Mimo że manager początkowo zarzekał się, że nie ma zamiaru wtrącać się w karierę muzyczną wokalistki, to przy pierwszej nadarzającej się okazji, postanowił również wpłynąć na jej twórczość. Niestety wydany na początku 2014 roku singiel "Rolowanie", którego mąż artystki był współreżyserem, okazał się obiektem drwin i jedynie ośmieszył piosenkarkę.

Trudno pozbyć się wrażenia, że Natasza nie podejmuje żadnych kroków bez zgody męża. Sama jednak zarzeka się, że jej życie nie jest w pełni ułożone pod jego dyktando.

d3xie4m

- W domu ja przejmuję pałeczkę, bo on nie ma już siły. Dbam między innymi o to, by wszystkie rachunki były zapłacone na czas - chwali się artystka. - Janusz pamięta o takich rzeczach, do których ja nie przywiązuję wagi, na przykład, żeby rynny wyczyścić z liści - dodaje w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Pogłoski, że Urbańska nie ma szans realizować swoich marzeń przy Józefowiczu denerwują artystkę od lat. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku stara się udowadnić, że sama panuje nad sytuacją. Pytanie tylko, czy wychodzi jej to na dobre?

d3xie4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xie4m
d3xie4m