Trwa ładowanie...
22-02-2008 15:26

Josh Holloway zachwycony 'Zagubionymi'

Josh Holloway zachwycony 'Zagubionymi'
d18msha
d18msha

*Josh Holloway nie może się nachwalić fabuły czwartego sezonu Zagubionych. Serialowy Sawyer przyznaje, że obecna seria charakteryzuje się niezwykłą dynamiką i zwrotami akcji, które nie raz zaskoczą widzów.*

- Choć Zagubieni realizują już 4. sezon, to formuła się nie wyczerpała. - Wręcz przeciwnie! - zauważa Holloway. - To naprawdę niesamowite, ale po czterech latach scenarzyści zaskakują nas nie mniej niż na początku. Momentami ich pomysły są dla nas wręcz szokujące.

- Myślę, że dobrze się stało, gdy sprecyzowano ile dokładnie odcinków będzie miał jeszcze serial. To powoduje, że nie będzie zbytniego przeciągania historii, a kolejne epizody będą wbijać w fotel niemal każdego widza - zapewnia serialowy Sawyer.

d18msha

- Od samego początku ta postać ma bardzo złożoną naturę. James walczy ze swoją dobrą stronę poprzez piętno negatywnych doświadczeń, które spotkały go w życiu - mówi aktor. - W poprzedniej serii Sawyer pokazał, że potrafi zabić nie jednego człowieka. To w pewnym sensie zaczęło go przerażać, ta łatwość z którą mu to przychodziło zaczęła budzić w nim obawy. Teraz nieco się zmienił, stara się być lepszym. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal balansuje na granicy bycia dobrym albo złym. To właśnie ten aspekt podoba mi się w jego osobowości najbardziej - dodaje.

- Szkujący będzie wątek nowych bohaterów. Okaże się naprawdę kluczowy dla tego sezonu - zdradza Holloway. - Losy nowo przybyłych na wyspę ludzi ściśle wiążą się z główną fabułą serialu. Naprawdę będziecie niesamowicie zaskoczeni, gdy krok po kroku będziecie docierać do prawdy.

Czwarty sezon Zagubionych jest emitowany na antenie kanału ABC co czwartek.

d18msha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18msha