Qaqwqwrqw

Jolanta Pieńkowska skrytykowana za stylizację. Nie obyło się bez kąśliwych żartów

Dorota Wróblewska nie przeszła obojętnie obok stylizacji Jolanty Pieńkowskiej, którą mogli zobaczyć widzowie TVN24 Biznes i Świat. Z tej okazji opublikowała post na Facebooku. Nie przebrała w słowach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolanta Pieńkowska na wizji.
Jolanta Pieńkowska na wizji. (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Jolanta Pieńkowska ukazała się widzom TVN w oryginalnej stylizacji. Miała przewieszony ogromny naszyjnik, którego nie sposób było nie zauważyć.Dorota Wróblewska postanowiła odnieść się do olbrzymich "klejnotów" na swoim facebookowym fanpage'u.

"Perły Barbary Radziwiłłówny ocalone" - zaczęła żartobliwie. "Zacytuję Andrzeja Fodera, wykładowcę i projektanta, którego bardzo cenię: "TVN 24 BiS, to trochę dziwne i generalnie niestosowne, że prowadząca wiadomości pomyliła studio telewizyjne z dworem Henryka VIII...". Sama lepiej bym tego nie skomentowała. Zastanawiam się tylko, gdzie spadła korona?. Andrzej Foder - w może to Teatr Telewizji był?" - napisała na swoim Facebooku i opublikowała zdjęcie Pieńkowskiej z tego wydania.

Qaqwqwrqw

"Jest tak źle, że wręcz zabawnie" - dodała w komentarzu. Najwyraźniej specjalistce w dziedzinie mody wyjątkowo nie spodobała się ta stylizacja.

"Cenię Jolantę Pieńkowską za dobre dziennikarstwo. Była zawsze profesjonalnie przygotowana do dyskusji. Mało dziennikarek w tym kraju tak solidnie podchodzi do pracy. Jednak jedno nie wyklucza drugiego, bo można być zawodowym i nie mieć stylu, można mieć styl i siano w głowie" - tłumaczyła później w komentarzach.

Zgadzacie się z Dorotą Wróblewską?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw