Trwa ładowanie...

Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"!

Share
Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"!
d12s1rd

- W życiu przychodzi czas na zmiany. Po 14 latach rzuciłam wiadomości, by zostać redaktor naczelną "Twojego Stylu", potem, na tej kanapie siedzi człowiek (mowa o Edwardzie Miszczaku - przyp. red.), który zaczął mnie systematycznie namawiać na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dziękuję wszystkim za to, że byliście ze mną, że mnie wspieraliście, chciałam podziękować mojej producentce, wydawcom, współprowadzącym. Dziękuję za wszystko. 14 lat w "Wiadomościach", kilka w magazynie, 9 lat na antenie "Dzień Dobry TVN" - pora na zmiany. Dziękuję Edwardowi, który nie jest szczęśliwy z tego powodu i prywatnie mi dogryza, ale dziękuję, że przyjął ze zrozumieniem moją decyzję. Będę wracać na antenę "Dzień Dobry TVN", bo nie zamierzam rezygnować z podróży w ciekawe miejsca - powiedziała wzruszona prezenterka, odbierając bukiet kwiatów od Miszczaka.

Odejście Pieńkowskiej nie oznacza jednak pożegnania się z TVN. Już od 8 września o godzinie 21.00 od poniedziałku do piątku poprowadzi z Bartoszem Węglarczykiem magazyn "Świat" na antenie TVN 24 Biznes i Świat. Kto w takim razie zastąpi dziennikarkę w "Dzień Dobry TVN"?

- Zostańmy bez tej odpowiedzi. Ona w ciągu tygodnia się pojawi. Ciągle dopinamy ostatnie szczegóły. Ta osoba jest przygotowana, ćwiczy, da radę. Zrobiliśmy pierwsze treningi. Pokażemy, że nie trzeba pracować wiele lat w telewizji, żeby prowadzić "Dzień Dobry TVN". Każdy to potrafi - zdradził Edward Miszczak.

d12s1rd

Będziecie tęsknić?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d12s1rd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12s1rd
d12s1rd