John Mulaney o odwyku. Po 4 dniach chciał opuścić klinikę

John Mulaney był gościem Davida Lattermana
John Mulaney był gościem Davida Lattermana
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

03.05.2024 21:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gościem nowego odcinka "Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać" Netfliksa był scenarzysta i stand-uper John Mulaney. W rozmowie z Davidem Lattermanem opowiedział o walce z uzależnieniem i o tym, co go zmotywowało, by pójść na odwyk.

W programie Davida Lettermana na Netflixie "Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać" John Mulaney ujawnił, co Lorne Michaels, producent "Saturday Night Live", powiedział mu na temat trzeźwości i uzależnień.

Gdy Mulaney był na odwyku, Michaels zadzwonił do niego i przywołał Johna Belushiego, który zmarł w 1982 roku, w wieku zaledwie 33 lat, po walce z uzależnieniem. - Powiedział mi: "Znałem Johna Belushiego przez siedem lat. Mówię o nim od 48 lat, bo powstaje rysa, gdy ktoś w ten sposób upada" – opowiadał Mulaney.

Belushi zmarł w wyniku przedawkowania kokainy i heroiny podczas wielodniowego ciągu narkotykowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mulaney kontynuował: - Michaels powiedział: "Wiesz, John nie chciał umierać. On tego nie planował".

John Mulaney chciał zakończyć odwyk po 4 dniach

Mulaney zgłosił się na odwyk w grudniu 2020 r. Jednak po zaledwie czterech dniach spędzonych w ośrodku chciał go opuścić. Wtedy lekarz powiedział mu coś, co dało mu do myślenia: - Nie kłócił się ze mną ani nic. Po prostu powiedział: "John, oboje wiemy, jak zakończy się ten film". I tyle – powiedział Mulaney - Po prostu skinąłem głową, wróciłem do swojego pokoju i zostałem.

John Mulaney to amerykański scenarzysta i nagradzany stand-uper. Pisał m.in. scenariusze programu "Saturday Night Live". Jako aktor dubbingowy udzielał też głosu m.in. w "Spider-Man Uniwersum", "Chip i Dale: Brygada RR" czy "Kot w butach: Ostatnie życzenie".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozkładamy na czynniki pierwsze fenomen "Reniferka", przyglądamy się skandalom z drugiej odsłony "Konfliktu" i zachwycamy się zaskakującą fabułą "Sympatyka". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także