John Krasinski prawie wycofał się z aktorstwa

John Krasinski prawie wycofał się z aktorstwa
Źródło zdjęć: © AFP

15.09.2009 04:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

John Krasinski zdradził, że zanim otrzymał rolę w serialu "Biuro", zamierzał poddać się i dłużej nie próbować swych sił w branży filmowej.

Po ukończeniu studiów Krasinski przeprowadził się do Nowego Jorku. Tam zatrudnił się jako kelner w restauracji, a w międzyczasie brał udział w przesłuchaniach do filmów. Gdy dziewięć razy nie udało mu się otrzymać roli, zaczął poważnie zastanawiać się nad swoją przyszłością.

Najbardziej jednak przerażała go myśl, że będzie musiał zadzwonić do matki i przyznać, że nie udało mu się spełnić swojego marzenia.

- Mama podchodziła sceptycznie do mojego pomysłu z aktorstwem - opowiada Krasinski. - Mówiła: "Jeśli przez kilka lat nie uda Ci się nic osiągnąć, musisz być w stanie się z tego wycofać". Nie mogłem zadzwonić do niej po pięciu latach i zapytać, czy będzie płacić za mnie czynsz.

Trzy miesiące przed angażem do "Biura" skontaktowałem się z mamą i powiedziałem jej, że planuję się wycofać, bo wszystkim moim znajomym idzie dobrze, tylko mnie nic się nie udaje. Odpowiedziała wtedy: "Nigdy nie sugeruj się przyjaciółmi, spróbuj jeszcze raz".

W serialu "Biuro" John Krasinski wciela się w postać Jima Halperta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także