Seriale zagraniczne"Joe Exotic": Erik Cowie zmarł nagle. Podano przyczynę śmierci

"Joe Exotic": Erik Cowie zmarł nagle. Podano przyczynę śmierci

Erik Cowie z "Joe Exotic" nie żyje
Erik Cowie z "Joe Exotic" nie żyje
Źródło zdjęć: © kadr z serialu | x

19.10.2021 22:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiadomość o śmierci jednego z bohaterów hitowego serialu "Joe Exotic" obiegła media lotem błyskawicy. Teraz podano, co było jej bezpośrednią przyczyną.

Erik Cowie, sojusznik tytułowego bohatera, zmarł 3 września. Jak wynikało z policyjnego raportu, Cowie został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na Brooklynie. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie. Niestety, kiedy dotarli na miejsce, nie udało im się już mu pomóc.

Cowie określony jest jako sojusznik Exotica, głównie dlatego, że był jedynym zeznającym na korzyść właściciela zoo w procesie o znęcanie się nad zwierzętami i rzekome morderstwo na zlecenie Carole Baskin.

Cowie opiekował się także zwierzętami w zoo, podczas gdy Exotic przebywał w więzieniu. Popularność obaj zyskali dzięki głośnej produkcji Netfliksa.

Niespodziewana śmierć 52-latka odbiła się szerokim echem w amerykańskich mediach. Policja podała już też jej bezpośrednią przyczynę. Jak podaje "Variety", Cowie zmarł w wyniku ostrego przedawkowania alkoholu. Informację podał koroner w poniedziałek, 19 października.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także