Trwa ładowanie...
d4ddpzr

Joanny Koroniewskiej zabraknie na pogrzebie Witolda Pyrkosza

Śmierć Witolda Pyrkosza była szokiem dla wszystkich fanów "M jak miłość". Scenarzyści od razu zaczęli przebudowywać scenariusz, przygotowując się do pogrzebu serialowego Lucjana. Produkcja liczyła, że uda się jej zaprosić Joannę Koroniewską na plan zdjęciowy. Jednak jak podaje "Fakt", wcielająca się w rolę serialowej Małgosi Koroniewska, która trzy lata temu opuściła hit TVP2, nie ma zamiaru pojawić się już w żadnym z odcinków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska (AKPA)
d4ddpzr

Kiedy aktorka podjęła decyzję o opuszczeniu obsady serialu, twórcy wysłali kreowaną przez nią postać do USA. Wszyscy mieli nadzieję, że Koroniewska zrobi wyjątek i pojawi się na pogrzebie serialowego ojca. – Powrót marnotrawnej córki, która przybywa do Grabiny specjalnie na pogrzeb Lucjana, to byłoby coś. Omawiano takie rozwiązanie – zdradziła tabloidowi osoba z produkcji.

Joanna Koroniewska Instagram.com
Joanna Koroniewska (Instagram.com)

Wątpliwości rozwiała Aleksandra Piwar, agentka aktorki. – Pani Joanna nie wróci do "M jak miłość". Ma nowe projekty, o których jeszcze nie mogę mówić – powiedziała w rozmowie z gazetą. Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku, miał 90 lat.

Joanna Koroniewska na prezentacji jesiennej ramówki TVP, sierpień 2012 AKPA
Joanna Koroniewska na prezentacji jesiennej ramówki TVP, sierpień 2012 (AKPA, Fot: Jacek Kurnikowski)
Witold Pyrkosz Materiały prasowe
Witold Pyrkosz (Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ddpzr

Podziel się opinią

Share
d4ddpzr
d4ddpzr