Trwa ładowanie...

Joanna Racewicz straci pracę w TVP? Wszystko przez przyjaźń z Giertychami

Joanna Racewicz może mieć poważne kłopoty. Dziennikarka była gościem na głośnych urodzinach żony Romana Giertycha, co miało się nie spodobać Jackowi Kurskiemu.

Share
Joanna Racewicz straci pracę w TVP? Wszystko przez przyjaźń z Giertychami
Źródło: ONS.pl
d113hzr

Nie jest tajemnicą, że Joanna Racewicz od ponad dziesięciu lat przyjaźni się z rodziną Romana Giertycha. Szczególna więź łączy ją z żoną polityka - Barbarą. Nic więc dziwnego, że dziennikarka była jednym z gości na jej hucznych urodzinach. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu ta zażyłość i obecność prezenterki na imprezie. I wcale nie mówimy tu o poirytowanych sąsiadach i dwóch patrolach policji, które musiały tego wieczora interweniować (Impreza u Giertycha. Potwierdziliśmy na policji)
. Jak informuje "Super Express", wielkim niezadowolonym jest również Jacek Kurski.

Prezes TVP, delikatnie mówiąc, nie darzy sympatią byłego wicepremiera i nieraz wchodził z nim w polityczne szranki. Tabloid sugeruje więc, że przyjaźń Racewicz i Giertycha może skończyć się dla dziennikarki utratą pracy. Czy jej pozycja w stacji jest rzeczywiście zagrożona? To się dopiero okaże. Zarówno prezenterka, jak i Telewizja Polska nie komentują sprawy.

d113hzr

Zobacz także: Joanna Racewicz o popularności: "Naprawdę nie wszystko jest na sprzedaż"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d113hzr

Podziel się opinią

Share
d113hzr
d113hzr