Trwa ładowanie...
d2ly2kt

Joanna Racewicz przechodzi do Polsat News. Na antenie stacji zobaczymy ją jesienią

Po 20 latach pracy Racewicz została zwolniona z TVP. Przez długi czas dziennikarka nie mówiła o swoich planach zawodowych. Prawdopodobnie będzie gospodynią wieczornego wydania „Wydarzeń 22.00” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz (Youtube.com)
d2ly2kt

W marcu tego roku, po 20 latach pracy Joanna Racewicz została zwolniona z TVP. - Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki „Pytanie na śniadanie” do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych - informowała wówczas TVP w wydanym oświadczeniu. Przez długi czas Racewicz nie komentowała swoich dalszych planów zawodowych.

Racewicz ujawnia kulisy odejścia z TVP: "Dajcie człowieka, a znajdę na niego paragraf"

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, Joanna Racewicz będzie jedną z nowych twarzy Polsat News. Najprawdopodobniej dziennikarka dołączy do zespołu "Wydarzeń" o 22.00.

d2ly2kt

Joanna Racewicz z TVP związana była przez dwadzieścia lat (z przerwą w latach 2007-2010, kiedy pracowała w TVN). Od września 2016 roku prowadziła „Pytanie na śniadanie”. Wcześniej przez pięć lat była gospodynią „Panoramy”, prowadziła też magazyn „Reporter Polski”.

Joannę Racewicz w nowej roli zobaczymy jesienią tego roku. Prócz niej pojawi w Polsat News pojawi się także Bogdan Rymanowski.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2ly2kt

Podziel się opinią

Share
d2ly2kt
d2ly2kt