Trwa ładowanie...

Joanna Racewicz opłakuje Agnieszkę Dymecką. Pokazała jej zdjęcie

Agnieszkę Dymecką żegnają przyjaciele z branży medialnej. Trudno im się pogodzić z jej śmiercią.

Joanna Racewicz opłakuje Agnieszkę Dymecką. Pokazała jej zdjęcieŹródło: Instagram.com
d1dt9hz
d1dt9hz

Agnieszka Dymecka przez wiele lat była prezenterką pogody w TVP2 oraz kierownikiem redakcji pogody TVP. Dziennikarka zmarła pod długiej i ciężkiej chorobie w wieku 51 lat. O jej śmierci poinformował na Twitterze profil Poranek TVP Info. "Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!" - napisano we wpisie.

Z pogodynką pożegnali się również jej przyjaciele z Telwizji Polskiej. Kondolencje rodzinie złożyli m.in. Joanna Racewicz, dziennikarz Sławek Matczak oraz prezenterka Marzena Kawa.

- Agnieszka Dymecka. Nie mogę uwierzyć. Aga. Nasza "Chmurka" - napisała zasmucona Racewicz.

- Po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka - prezenterka pogody w TVP 2 i szefowa redakcji pogody. Smutno kończy się rok. To była znakomita koleżanka - wyznał Sławek Matczak.

- Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego, co i jak mówimy na antenie! Wymagała, ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum, ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro. Wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi... Lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać! - pożegnała się Marzena Kawa.

d1dt9hz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dt9hz