Trwa ładowanie...
20-09-2016 14:00

Joanna Racewicz okradziona! Gwiazda demaskuje sprawców. Policja jest bezradna?

Joanna Racewicz zamieściła w internecie poruszający wpis. Dziennikarka opublikowała zdjęcia złodziei, którzy okradli jej dom i poprosiła internautów o pomoc. Uda jej się znaleźć winnych?

Joanna Racewicz okradziona! Gwiazda demaskuje sprawców. Policja jest bezradna?Źródło: AKPA
dc2nrzb
dc2nrzb

Joanna Racewicz opisała sytuację, w której złodzieje ukradli z jej domu biżuterię, między innymi ślubną obrączkę z grawerem, która stanowiła bezcenną pamiątkę po Pawle Janeczku, który zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

"Byli w moim domu, zabrali biżuterię, bezcenną dla mnie obrączkę z datą ślubu, sto innych rzeczy, wartościowych, ważnych, mniejsza z tym.
Najgorsze, porażające i paraliżujące do szpiku kości - widział ich mój Syn..."

Dziennikarka w emocjonalnym wpisie opowiedziała jak bardzo sytuacja przestraszyła jej syna, który widział sprawców. Niestety - zwróciła także uwagę na fakt, że policja wydaje się być bezradna w tej sprawie. Internauci pomogą?

"Potem tłum ludzi, policja, odciski palców, strach, zanim go przytuliłam. Nie, nie chcę opisywać, co teraz czuje ośmioletni chłopiec i jak bardzo jest przerażony. Chcę mu powiedzieć: "Synku, jesteś bezpieczny, już nie wrócą"."

dc2nrzb

Wpis można przeczytać tutaj

Joanna Racewicz AKPA
Joanna Racewicz Źródło: AKPA
dc2nrzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc2nrzb