Qaqwqwrqw

Joanna Racewicz o ataku na Magdę Ogórek: Tam gdzie zaczynają się rękoczyny, kończy się akceptacja

Wczoraj wieczorem dziennikarka, Magdalena Ogórek wychodząc z siedziby TVP Info, została zaatakowana przez grupę protestujących. Wideo z incydentu trafiło do sieci, a koledzy po fachu stanęli w obronie zaatakowanej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Była prowadząca "Panoramy" sprzeciwiła się aktom przemocy pod budynkiem TVP
Była prowadząca "Panoramy" sprzeciwiła się aktom przemocy pod budynkiem TVP (East News)
Qaqwqwrqw

W odpowiedzi na sobotni atak na Magdalenę Ogórek pod budynkiem TVP Info, głos zabierają dawni pracownicy telewizji, którzy dzielą się wsparciem i dodają atakowanej otuchy.

- Tam, gdzie zaczynają się rękoczyny - kończy się akceptacja - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Joanna Racewicz.

- Przeraża mnie mowa nienawiści. Czyny są jej konsekwencją, co zamanifestowało się podczas ataku nożownika na prezydenta Gdańska. Miało być lepiej a jest tylko gorzej - dodała.

Qaqwqwrqw

Zobacz też: W sieci wrze po ataku na Magdalenę Ogórek przed TVP Info.

Wysłaliśmy też prośbę o komentarz do Michała Cessanisa, byłego pracownika TVP i aktualnego partnera wiceprezydenta Warszawy, Pawła Rabieja. Dziennikarz jednak nie chciał publicznie wypowiadać się na ten temat. "Wysłałem do Magdy prywatne słowa wsparcia” – dodał.

Przypomnijmy, że do ataku na Magdalenę Ogórek doszło wczoraj po wieczornym programie "Woronicza 17”. Protestujący uniemożliwili jej odjechanie. Pluli na samochód i publicznie obrażali, przyklejając do szyb karteczki ze złośliwymi komentarzami. Protesty pod siedzibą TVP trwają od 16 stycznia. Zostały zainicjowane w reakcji na zabójstwo Pawła Adamowicza jako wyraz oburzenia na agresywny przekaz telewizji publicznej.

Zobacz też: Protest przed siedzibą TVP Info. "Stop propagandzie nienawiści"

Qaqwqwrqw
Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw