Trwa ładowanie...
01-08-2016 08:28

Joanna Racewicz dołączy do zespołu "Pytania na śniadanie"

Joanna Racewicz dołączy do zespołu "Pytania na śniadanie"Źródło: AKPA
d4hmcup
d4hmcup

Joanna Racewicz w marcu br. została zwolniona z "Panoramy". Decyzję tłumaczono wygaszeniem kontraktu. Władze stacji zapewniały jednak, że nie rozstają się z dziennikarką, a jedynie chcą ją przenieść do innej redakcji. Mówiło się o tym, że będzie pracowała w TVP Polonia, ale ani stacja tego nie potwierdzała, ani Racewicz długo nie chciała na ten temat rozmawiać.

W końcu wyszło na jaw, że zapowiedzi kierownictwa TVP były prawdziwe. Prezenterka dołączyła do zespołu TVP Polonia i zaczęła prowadzić dwa programy. Widzowie mogą zobaczyć dziennikarkę od poniedziałku do piątku w magazynach "Polonia24" nadawanym o godz. 21:50 i "Halo Polonia" emitowanym o 22:20. Co więcej, zanim dziennikarka pojawiła się na antenie TVP Polonia, mówiło się o tym, że Racewicz chciałaby w przyszłości poprowadzić własny program. Teraz wszystko wskazuje na to, że jej życzenie właśnie się spełniło.

Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, prezenterka już na początku sierpnia br. dołączy do zespołu "Pytania na śniadanieśniadanie". Jej partnerem w śniadaniowym formacie Dwójki zostanie Tomasz Tylicki, który do tej pory był w programie reporterem. Tym samym Joanna Racewicz z kolegą dołączy do pozostałych duetów produkcji TVP2: Moniki Zamachowskiej i Michała Olszańskiego, Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela, Marceliny Zawadzkiej i Tomasza Wolnego oraz Aleksandry Rosiak i Łukasza Nowickiego.

Zobacz także: #gwiazdy: Kim jest nowy partner Joanny Racewicz?

d4hmcup
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hmcup