Trwa ładowanie...
dkger6n

Joanna Przetakiewicz: "Project Runway" zregeneruje polski rynek mody

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz: "Project Runway" zregeneruje polski rynek mody
(ONS.pl)
dkger6n

Według Joanny Przetakiewicz, dyrektor kreatywnej domu mody La Mania i jurorki "Project Runway", program ten może wskrzesić rynek mody, który odwołując się do tradycji, powraca w nowoczesnej formie. Przetakiewicz podkreśla, że moda na polską modę dopiero się zaczyna, a projektanci mają potencjał do tworzenia rzeczy wielkich.

– Mam nadzieję, że program zregeneruje rynek mody – to, co było kiedyś, czyli naszą polską tradycję materiałów, projektowania, a także wiele da nowym projektantom, młodym adeptom tej sztuki - wyjaśnia w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Joanna Przetakiewicz.

"Project Runway" ma zmotywować przyszłych projektantów i dać im szereg możliwości. Jurorka nie kryje emocji i zaangażowania, które towarzyszą jej podczas kręcenia programu. Przyznaje, że nie potrafi obiektywnie spojrzeć na "Project Runway" i jego uczestników, ponieważ wielu przyszłych projektantów to osobowości nietuzinkowe.

dkger6n

- Większość uczestników jest naprawdę urocza, jak np. Maciek albo Jakub. Piotruś to jest taka nasza maskotka. Wszyscy są weseli, mają swój własny charakter i wszyscy bardzo dużo wnoszą do programu. Natomia st zdecydowanie moją faworytką jest Liliana - stwierdza Przetakiewicz.

Jurorka przyznaje, że zna każdy odcinek na pamięć, a oglądanie zmontowanego materiału przynosi jej wiele pozytywnych emocji. Zapewnia, że finał programu na pewno zaskoczy widzów. Najbliższy odcinek programu w niedzielę o 21.00 w TVN.

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n