Trwa ładowanie...

Joanna Opozda nie tylko o serialowych rolach

Share
Joanna Opozda nie tylko o serialowych rolach
d5h9nnk

Ma wyjątkową urodę: śliczna buzia, duże oczy, blond włosy. Póki co, obsadzana jest "po warunkach". Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to jej debiut w większej roli. Jak czuje się na progu nowego wyzwania? O tym dowiecie się z wywiadu, którego Joanna Opozda udzieliła reporterce Wirtualnej Polski.

Joanna Opozda to 27-letnia świeżo upieczona absolwentka szkoły teatralnej, która niedawno pojawiła się na salonach i bardzo szybko wzbudziła zainteresowanie mediów. Zanim na dobre zagościła na ekranie, próbowała swoich sił w modelingu. I to z sukcesami! Jej zdjęcia trafiły na łamy m.in. włoskiego wydania słynnego miesięcznika "Vogue". Jednak to nie prezentowanie ubrań na wybiegu okazało się jej największą pasją.

Od trzech lat pracuje na planie serialu "Pierwsza miłość", a niedawno zagrała także w serialu "M jak miłość". Chociaż nie zagrzała w telenoweli miejsca, zapadła w pamięci widzom. Dziś znów wszystkie oczy zwrócone są na piękną blondynkę, która wystąpiła w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Kogo zagrała? Tę tajemnicę aktorka zdradziła w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

d5h9nnk

- Wcześniej pojawiałam się w krótkometrażowych filmach, ale w tak rozbudowanej roli w długim metrażu jeszcze nie miałam. Jaka to jest rola? Moja postać jest przesympatyczna, co mnie bardzo cieszy, bo do tej pory grałam czarne charaktery. (...) Im bardziej skomplikowane i psychologiczne role, tym lepiej dla aktora. Chciałabym podjąć się wyzwania, zagrać w jakimś dramacie albo zrobić film biograficzny - przyznała.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie obejrzyjcie zamieszczoną powyżej rozmowę z gwiazdą "Pierwszej miłości".

d5h9nnk

Podziel się opinią

Share
d5h9nnk
d5h9nnk