RozrywkaJoanna Liszowska zaczyna od nowa. Znowu będzie o niej głośno

Joanna Liszowska zaczyna od nowa. Znowu będzie o niej głośno

Joanna Liszowska zaczyna od nowa. Znowu będzie o niej głośno
Źródło zdjęć: © East News | East News

16.05.2018 09:21, aktual.: 17.05.2018 09:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cztery lata temu spowodowała kolizję pod wpływem alkoholu i na jakiś czas wycofała się z show-biznesu. Jednak Polsat postanowił dać jej drugą szansę i teraz zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie.

Aktorka najbardziej znana jest ze swojej roli w "Przyjaciółkach", gdzie gra Patrycję. Telewizja Polsat zobaczyła w niej potencjał i postanowiła, że to właśnie ona poprowadzi nowy taneczny program, który wystartuje już jesienią.

"World of Dance" to nowy format Polsatu, który został ogłoszony tuż przed zakończeniem ósmego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Do pierwszej edycji nowego show stacji ruszyły właśnie castingi. - "To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar" - powiedziała Super Expressowi osoba z produkcji.

Liszowska wydaje się być idealną kandydatką na jury nowego programu. W latach 2012-2013 sędziowała w programie "Got to Dance. Tylko taniec". Aktorka Na stałe mieszka w Szwecji, gdzie wraz z biznesmenem Olą Serneke wychowuje dwie córki: Emmę i Stellę. Przed nią kolejne zadanie, w którym będzie musiała poradzić sobie z życiem w dwóch krajach.

Program jak dotąd mogli oglądać widzowie w USA. Pomysłodawczynią i producentką "World of Dance" jest Jennifer Lopez. Z tej okazji piosenkarka nagrała krótki spot zapowiadający polską edycję jej programu:

- Witam Polska, jestem Jennifer Lopez. Jestem producentem wykonawczym i jurorką w programie „World of Dance”. Oglądaj najlepszych tancerzy na świecie konkurujących ze sobą na najwyższym poziomie. Tylko w Telewizji Polsat! - mówi w spocie reklamowym.

Ostatnio producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poprosili Liszowską, aby w jednym odcinku zastąpiła Małgorzatę Walewską. Ponoć po raz kolejny sprawdziła się rewelacyjnie w roli jurorki. Myślicie, że da sobie radę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (241)
Zobacz także