Joanna Liszowska zaczyna od nowa. Znowu będzie o niej głośno

Cztery lata temu spowodowała kolizję pod wpływem alkoholu i na jakiś czas wycofała się z show-biznesu. Jednak Polsat postanowił dać jej drugą szansę i teraz zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska wraca do show-biznesu
Joanna Liszowska wraca do show-biznesu (East News, Fot: East News)
WP

Aktorka najbardziej znana jest ze swojej roli w "Przyjaciółkach", gdzie gra Patrycję. Telewizja Polsat zobaczyła w niej potencjał i postanowiła, że to właśnie ona poprowadzi nowy taneczny program, który wystartuje już jesienią.

"World of Dance" to nowy format Polsatu, który został ogłoszony tuż przed zakończeniem ósmego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Do pierwszej edycji nowego show stacji ruszyły właśnie castingi. - "To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar" - powiedziała Super Expressowi osoba z produkcji.

Liszowska wydaje się być idealną kandydatką na jury nowego programu. W latach 2012-2013 sędziowała w programie "Got to Dance. Tylko taniec". Aktorka Na stałe mieszka w Szwecji, gdzie wraz z biznesmenem Olą Serneke wychowuje dwie córki: Emmę i Stellę. Przed nią kolejne zadanie, w którym będzie musiała poradzić sobie z życiem w dwóch krajach.

WP

Program jak dotąd mogli oglądać widzowie w USA. Pomysłodawczynią i producentką "World of Dance" jest Jennifer Lopez. Z tej okazji piosenkarka nagrała krótki spot zapowiadający polską edycję jej programu:

- Witam Polska, jestem Jennifer Lopez. Jestem producentem wykonawczym i jurorką w programie „World of Dance”. Oglądaj najlepszych tancerzy na świecie konkurujących ze sobą na najwyższym poziomie. Tylko w Telewizji Polsat! - mówi w spocie reklamowym.

WP

Ostatnio producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poprosili Liszowską, aby w jednym odcinku zastąpiła Małgorzatę Walewską. Ponoć po raz kolejny sprawdziła się rewelacyjnie w roli jurorki. Myślicie, że da sobie radę?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP