Trwa ładowanie...

Joanna Liszowska rozczarowana decyzją Polsatu. Będzie mieć mniej pracy niż sądziła?

Share
Joanna Liszowska rozczarowana decyzją Polsatu. Będzie mieć mniej pracy niż sądziła?
Źródło: AKPA
d1ar9hw

Druga córka utalentowanej artystki, Stella, przyszła na świat we wrześniu ubiegłego roku w Szwecji. Urlop Liszowskiej nie trwał jednak zbyt długo, bo już pod koniec października gwiazda regularnie przyjeżdżała do Polski, by wziąć udział w emitowanych na żywo półfinałach tanecznego show. Niedługo po tym zdecydowała o przeprowadzce do kraju na stałe, bo już w styczniu ruszyły nagrania do kolejnego sezonu "Przyjaciółek", a niebawem miały też się zacząć przygotowania do następnej edycji ”Tylko taniec. Got to dance”. Kiedy jednak okazało się, że Polsat rezygnuje z show, a gwiazda będzie mieć mniej pracy niż planowała, nie kryła niezadowolenia.

Kiedy dowiedziała się o tych zmianach, zaniemówiła. Była bardzo zaniepokojona - Gdyby wiedziała, że tak będzie, nie decydowałaby się na przeprowadzkę - mówi tygodnikowi "Rewia" przyjaciółka aktorki. - Kiedy dowiedziała się o tych zmianach, zaniemówiła. Była bardzo zaniepokojona.

d1ar9hw

Liszowską zmartwiła nie tylko wizja niższych zarobków, ale przede wszystkim nie do końca uzasadniona w tym wypadku decyzja o przeprowadzce, trudna w realizacji.

- Logistycznie było to trudne. Dwoje dzieci, mnóstwo rzeczy, do tego załatwienie opieki dla dziewczynek- wylicza źródło gazety. - Ale świetnie sobie z tym poradziła - dodaje.

Jak jednak czytamy w "Rewii", niekorzystna dla jurorki decyzja Polsatu nie zaważyła na współpracy ze stacją. Usłyszała od jej przedstawicieli zapewnienia, że zostanie zaangażowana w nowy projekt.

- Po spotkaniu poczuła się dużo pewniej. Usłyszała, że nikt o niej nie zapomniał i nie zamierza wyeliminować jej z gry. A jej kariera nie stanie w miejscu.

d1ar9hw

Gazeta spekuluje, że Joanna Liszowska najpewniej pojawi się więc w ”Tańcu z gwiazdami”, przypisując jej rolę prowadzącej. Przypomnijmy jednak, że gospodarzami show zostali Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, co oficjalnie potwierdziła stacja. Ponieważ aktorka przed laty brała udział w tanecznej rywalizacji, jej ponowny występ w charakterze uczestniczki jest bardzo mało prawdopodobny.

Co więc dla swojej topowej gwiazdy szykuje Polsat? Stanowisko jurora? Przekonamy się niebawem. Emisja 14. edycji programu planowana jest na marzec br.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1ar9hw

Podziel się opinią

Share
d1ar9hw
d1ar9hw