Trwa ładowanie...
dqt8x3i

Joanna Kurowska wraca do "Klanu". Znowu namiesza w życiu Lubiczów

Joanna Kurowska nie daje o sobie zapomnieć. Lubiana przez widzów bohaterka ze Śląska już wkrótce nieco zakłóci życie Lubiczów. Nie zabraknie humorystycznych sytuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kurowska
Joanna Kurowska (ONS.pl)
dqt8x3i

Po raz pierwszy Joannę Kurowską widzieliśmy w "Klanie" na początku 2014 roku. Zjawiła się w tasiemcu jako Lutosława Hermanowicz. Później na jakiś czas lubiana przez widzów postać zniknęła ze scenariusza, a Lutka wyjechać miała na Śląsk. Wszystko wskazuje na to, że jesienią wróci do produkcji serialu.

Kurowska: "Gram jakby miał się zaraz skończyć świat"

Kurowska grała jedną z najbardziej uwielbianych przez widzów postaci. Lutosława Hermanowicz była fryzjerką i właścicielką modnego w Warszawie salonu "Tamara". Znana była z plotkowania, co uprzykrzało życie pozostałych bohaterów "Klanu".

dqt8x3i

– Joanna Kurowska wraca do serialu po przerwie – potwierdziła w rozmowie z Super Expressem Anna Wiejowska z PR "Klanu”. Wygląda na to, że aktorka ma teraz dobrą passę i szczęście do seriali.

Aktorka jesienią pojawi się w „O mnie się nie martw” i „Świat według Kiepskich”. Ostatnio dużo mówiło się także o tym, jakoby "Klan" miał zniknąć z anteny TVP. – Co jakiś czas czytam, że „Klan” się kończy, a mimo to cały czas jest kręcony. Aktorzy regularnie mają przedłużane umowy – zapewnia Wiejowska w rozmowie z tabloidem.

Czekacie na nowe wątki z Lutką?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dqt8x3i

Podziel się opinią

Share

dqt8x3i

dqt8x3i