Trwa ładowanie...
ycipk-bztnfb

Joanna Kurowska wraca do "Klanu". Znowu namiesza w życiu Lubiczów

Joanna Kurowska nie daje o sobie zapomnieć. Lubiana przez widzów bohaterka ze Śląska już wkrótce nieco zakłóci życie Lubiczów. Nie zabraknie humorystycznych sytuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kurowska
Joanna Kurowska (ONS.pl)
ycipk-bztnfb

Po raz pierwszy Joannę Kurowską widzieliśmy w "Klanie" na początku 2014 roku. Zjawiła się w tasiemcu jako Lutosława Hermanowicz. Później na jakiś czas lubiana przez widzów postać zniknęła ze scenariusza, a Lutka wyjechać miała na Śląsk. Wszystko wskazuje na to, że jesienią wróci do produkcji serialu.

Kurowska: "Gram jakby miał się zaraz skończyć świat"

ycipk-bztnfb

Kurowska grała jedną z najbardziej uwielbianych przez widzów postaci. Lutosława Hermanowicz była fryzjerką i właścicielką modnego w Warszawie salonu "Tamara". Znana była z plotkowania, co uprzykrzało życie pozostałych bohaterów "Klanu".

– Joanna Kurowska wraca do serialu po przerwie – potwierdziła w rozmowie z Super Expressem Anna Wiejowska z PR "Klanu”. Wygląda na to, że aktorka ma teraz dobrą passę i szczęście do seriali.

Aktorka jesienią pojawi się w „O mnie się nie martw” i „Świat według Kiepskich”. Ostatnio dużo mówiło się także o tym, jakoby "Klan" miał zniknąć z anteny TVP. – Co jakiś czas czytam, że „Klan” się kończy, a mimo to cały czas jest kręcony. Aktorzy regularnie mają przedłużane umowy – zapewnia Wiejowska w rozmowie z tabloidem.

ycipk-bztnfb

Czekacie na nowe wątki z Lutką?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-bztnfb
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-bztnfb

ycipk-bztnfb
ycipk-bztnfb