ycipk-1vjf9h

Joanna Kryńska pokazała wysportowane ciało. Gwiazda TVN24 ma się czym pochwalić

Gdy pracuje, jest profesjonalistką. Tak się zachowuje i tak wygląda. Na wizji nosi garsonki, eleganckie, choć stonowane sukienki. Ale w czasie wolnym Kryńska to wulkan energii. Dziennikarka sporo trenuje, a na swoim instagramowym profilu pokazuje efekty ćwiczeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kryńska to jedna z twarzy TVN24
Joanna Kryńska to jedna z twarzy TVN24 (Instagram.com)
ycipk-1vjf9h

Trzeba przyznać, że robią wrażenie. 38-letnia gwiazda stacji TVN24 jest szczupła, lekko umięśniona. Figury nie zmieniły jej dwa porody - Kryńska jest mamą dwóch chłopców. Pierwszy synek przyszedł na świat w 2012 roku, drugi trzy lata później. Joanna kilogramy, które przybrała w czasie ciąż, szybko zgubiła na treningach.

Dziennikarka świetnie łączy życie zawodowe z rodzinnym. Pracy jest oddana, widzowie ją lubią, ale synowie są dla niej najważniejsi. Sympatyczna Kryńska z TVN-em związana jest już od 13 lat, niemal od początku swojej drogi zawodowej. Praca na wizji jest jej pasją. Co ciekawe, ze stacją TVN współpracuje również mąż Kryńskiej - to reporter, Tomasz Marzec.

ycipk-1vjf9h

Ostatnio dziennikarka pokazała kilka zdjęć z wakacji, które spędza bardzo aktywnie. Pochwaliła się jednak nie tylko sportowym zacięciem, ale i sylwetką. Zobaczcie sami!

Kryńska kocha treningi, ruch. Jeśli nie jeździ na rowerze, to zapewne działa na siłowni. Jakiś czas temu pisała: "Nie tak często jakbym chciała, ale od kilku lat (z przerwami na to co najważniejsze - dzieci). Tu też walczę, bo lubię, nawet bardzo. A przy okazji poznaję fajnych ludzi".

ycipk-1vjf9h

Dziennikarka na instagramowym profilu pokazuje się z zupełnie innej strony niż w telewizji.

ycipk-1vjf9h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vjf9h

ycipk-1vjf9h
ycipk-1vjf9h