Trwa ładowanie...
ycipk-3q56w3

Joanna Krupa przylatuje do Polski za chlebem. "W USA płacą jej grosze"

Polska modelka przez wiele lat występowała w amerykańskich filmach, serialach czy tamtejszej edycji "Tańca z gwiazdami", jednak teraz lepiej płacą jej w Polsce. Tylko w ojczyźnie ma szansę na siedmiocyfrowe zarobki w ciągu roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa
Joanna Krupa (ONS.pl)
ycipk-3q56w3

Jak wylicza "Super Express", Joanna Krupa nie zbija kokosów za oceanem. Za okazjonalny występ w reality show czy serialu zgarnia podobno nie więcej niż 2 tys. dol., czyli ok. 7,5 tys. zł. Oczywiście polska modelka nie jest skazana na telewizję, jednak 39-latce nie jest łatwo konkurować z dużo młodszymi dziewczynami z branży modowej.

Częsta obecność Krupy w Polsce nie powinna więc nikogo dziwić. To właśnie w ojczyźnie mogła liczyć na 500 tys. zł za prowadzenie "Top Model" i ok. 200 tys. zł za udział w jednej kampanii reklamowej. Do tego dochodzą pieniądze za pojawianie się na branżowych imprezach (nawet kilkanaście tys. zł za wieczór).

ycipk-3q56w3

Program w TVN, trzy kampanie reklamowe, kilka wyjść na imprezy – nietrudno policzyć, że przez ostatnie 9 miesięcy w Polsce Krupa mogła zarobić lekką ręką ponad 1 mln zł.

Joanna Krupa urodziła się w Warszawie, jednak od 5. roku życia mieszkała w USA. Za oceanem zdobyła sławę jako modelka, osobowość telewizyjna i okazjonalna aktorka. Na swoim koncie ma niewielkie role w "Planecie małp" (2001), serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" czy "Nagi patrol". Od 2010 r. jest prowadzącą "Top Model" w TVN.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3q56w3

ycipk-3q56w3
ycipk-3q56w3