Trwa ładowanie...
d3sq4ai

Joanna Krupa potwierdziła plotki. Będzie siódma edycja "Top Model"

W USA zrealizowano do tej pory 21 edycji. W Polsce 6. Te liczby wskazują na to, że modeling w kraju i na świecie ma się dobrze. Ba! Jest nawet gotów przyjąć w swe szeregi nowe, nieznane twarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ostatni odcinek Top Model został wyemitowany w listopadzie 2016 r.
Ostatni odcinek Top Model został wyemitowany w listopadzie 2016 r. (ONS.pl)
d3sq4ai

Od roku nie ustają spekulacje, czy powróci kolejny sezon "Top Model". Domysły przerwała prowadząca, Joanna Krupa, która powiedziała Plejadzie - *Program "Top Model” wraca w wiosennej ramówce na następny rok. *

Do tej pory, nie było pewności, czy siódmy sezon znów zagości na antenie TVN, bo producenci niczego nie zdradzali. Okazuje się jednak, że stała ekipa programu w ogóle nie wątpiła w powrót. Słowa Krupy potwierdziły, to co komentowała w ubiegłym roku jurorka, Katarzyna Sokołowska - Są pewne decyzje, które mówią o tak zwanej ramówce. Czekamy na kolejny sezon, jury ma się świetnie, jesteśmy w stałym kontakcie. Myślę, że niebawem się spotkamy.

W ostatniej edycji z 2016 r., zwycięzcą został Patryk Grudowicz. Jest to już drugi z rzędu mężczyzna, który wygrał polską edycję "Top Model". (Radek Pestka zwyciężył w 2015 r. w 5 edycji).
Przypominamy, że prowadząca program zaręczyła sie w ubiegły weekend z producentem filmowym, Douglasem Nunes a na Instagramie chwaliła się wielkim pierścionkiem.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3sq4ai

Podziel się opinią

Share
d3sq4ai
d3sq4ai