Trwa ładowanie...

Joanna Krupa nie będzie oceniać tancerzy w Polsacie. "Pozostaję wierna TVN-owi"

Pierwszy odcinek kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" już 2 marca. Wiadomo, że w jury nie zasiądzie Beata Tyszkiewicz, która miała być rzekomo zastąpiona przez związaną z TVN-em Joannę Krupę. Gwiazda skomentowała te doniesienia na Instagramie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Krupa w jury "Tańca z gwiazdami"? Nie w najbliższej edycji
Joanna Krupa w jury "Tańca z gwiazdami"? Nie w najbliższej edycjiŹródło: ONS.pl
d2f3jf9

O przejściu Krupy z TVN-u do tanecznego show Polsatu informował dwutygodnik "Flesz". Wcześniej na giełdzie nazwisk pojawiła się Grażyna Szapołowska, która zdementowała plotki, i Stefano Terrazzino, który występował w "Tańcu z gwiazdami" na antenie TVN-u. Krupa zdementowała plotki na temat swojego udziału na Instagramie, pisząc:

- W związku ze spekulacjami na temat mojego przejścia do "Tańca z Gwiazdami", chciałabym zdementować plotki na ten temat. Nie zamierzam być jurorką w "TzG" i pozostaję wierna mojej rodzinej stacji TVN.

Okazuje się, że Krupa rzeczywiście była brana pod uwagę jako jurorka w kolejnej edycji, jednak skończyło się na rozmowach.

d2f3jf9

- Owszem, rozmawialiśmy z Polsatem o ewentualnej współpracy przy formacie "Taniec z Gwiazdami", ale finalnie nie udało nam się w tej kwestii porozumieć. Tym samym na chwilę obecną nie planujemy udziału w tym show – mówiła Justyna Bulińska Levin, menadżerka gwiazdy na łamach "Gali".

Przypomnijmy, że Joanna Krupa brała udział w jednej z amerykańskich edycji "Tańca z gwiazdami". W Polsce prowadziła m.in. show TVN-u "Top Model", a ostatnio pojawiła się w programie "SNL Polska".

Krupa zapewnia: "Szanuję pracę dziennikarzy. Pomagamy sobie"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2f3jf9

Podziel się opinią

Share
d2f3jf9
d2f3jf9