Trwa ładowanie...
ycipk-24g7hd

Joanna Krupa jest w ciąży. Modelka wygląda znakomicie

Joanna Krupa podzieliła się ostatnio radosną nowiną. Modelka jest w ciąży i niebawem zostanie mamą. Mimo to nie zwalnia tempa i pojawiła się na nagraniach nowej edycji "Top Model".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa wygląda znakomicie
Joanna Krupa wygląda znakomicie (AKPA, Fot: AKPA)
ycipk-24g7hd

Joanna Krupa pojawiła się ostatnio w programie śniadaniowym TVN. - Dzisiaj dla mnie szczególny dzień, Dzień Matki, i muszę wam powiedzieć, że ja też będę mamą - wyjawiła niespodziewanie gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Jabłczyńska: "Zawsze marzyło mi się posiadanie własnych kur"

ycipk-24g7hd

- Zawsze chciałam być matką, ale nie byłam gotowa. Cieszę się, że czekałam na tę dobrą osobę. Jest to tak przyjemne uczucie - mówiła na wizji. Przypomnijmy że Joanna Krupa jest w związku małżeńskim z Douglasem Nunesem. Wcześniej jej partnerem był Romain Zago.

"Ja i mój mąż jesteśmy ogromnie podekscytowani nowym rozdziałem w naszym życiu i nie możemy się doczekać, kiedy poznamy maleństwo" - pisała podekscytowana na Instagramie.

Właśnie trwają nagrania nowej edycji programu "Top Model". Nie mogło zabraknąć tam oczywiście Joanny Krupy. Modelka nie zwalnia tempa. Krupa wyglądała kwitnąco w cielistej sukience w białe grochy. Ciąża jej służy, bo wygląda znakomicie.

fot. AKPA AKPA
Podziel się
ycipk-24g7hd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24g7hd

ycipk-24g7hd
ycipk-24g7hd