Trwa ładowanie...
d1l71rv

Joanna Krupa chciałaby wziąć udział w reality show. Razem z córeczką

Joanna Krupa już za kilka tygodni zostanie mamą. Gdy jej córka przyjdzie na świat, chciałaby pokazać małą w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa
Joanna Krupa (ONS.pl)
d1l71rv

Joanna Krupa marzy o tym, by wraz z córką wziąć udział w reality show. Program miałby pokazywać, jak wygląda macierzyństwo modelki. 40-latka przed laty pochwaliła się w telewizji ślubem z pierwszym mężem, a później pokazywała ich relację w "The Real Housewives of Miami". Od tego czasu minęło 6 lat i sporo się zmieniło, ale Krupa nadal jest równie otwarta i nie ma problemu z opowiadaniem o swoim życiu prywatnym. Przez lata przywykła do tego, że się o niej mówi, a fani pragną wiedzieć, co się u niej dzieje.

Inaczej na kwestię popularności i ujawniania spraw intymnych zapatruje się drugi mąż Joanny Krupy. Douglas Nunes, w przeciwieństwie do Romaina Zago, nie zachęca ukochanej do półnagich sesji, nie jest też chętny do pokazywania się w telewizji. Według niego jego nienarodzona jeszcze córka także zasługuje na prywatność. Tymczasem Joanna chciałaby móc pokazać dziewczynkę całemu światu - najlepiej w reality show.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

– Douglas jest ostatni do pokazywania córki w telewizji - powiedziała Krupa w rozmowie z "Faktem". I dodała: - Na razie nie spytałam, czy on chciałby brać udział w takim programie. Niech mała się urodzi, to do tego wrócimy.

Obecnie Joanna Krupa działa jako prowadząca "Top Model". Jednak nie ogranicza się do pracy w telewizji - współpracuje też z kilkoma markami (projektuje oprawki okularów, bieliznę).

d1l71rv

Niedawno Krupa wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "People".

Joanna Krupa ONS.pl
Joanna Krupa (ONS.pl)
d1l71rv

Podziel się opinią

Share
d1l71rv
d1l71rv