Trwa ładowanie...
ycipk-2y6zzk
Informacja prasowa
ślad

Joanna Koroniewska uczy się strzelać. Wszystko ze względu na nową rolę w serialu "Ślad"

Joanna Koroniewska uczy się strzelać do roli w serialu "Ślad". - Na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska trenuje do roli w serialu "Ślad"
Joanna Koroniewska trenuje do roli w serialu "Ślad" (Materiały prasowe)
ycipk-2y6zzk

Joanna Koroniewska dołączyła do obsady 2. sezonu serialu Polsatu "Ślad". Gra zastępcę szefowej Centralnego Wydziału Śledczego – nadkomisarz Maję Oleander. Przygotowując się do roli w kryminalnej produkcji, aktorka musiała nauczyć się posługiwania bronią. Zobaczcie zdjęcia. - Żeby móc zostać panią nadkomisarz, trzeba umieć strzelać. To nie jest proste! Trzeba w odpowiedni sposób trzymać broń, o czym jeden z kolegów ostatnio mi przypomniał. Pamiętam, że uczyłam się strzelać na WOS-ie i wydawało mi się, że to takie proste. Nic bardziej mylnego! To nie jest jak jazda na rowerze, zapomina się wszystkiego! Musiałam się nauczyć tego od początku – zdradziła gwiazda podczas wideoczatu z internautami.

Joanna Koroniewska z wielkim zaangażowaniem podchodzi do roli nadkomisarz w "Śladzie" i dlatego wybrała się na strzelnicę, aby pod okiem instruktora doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się bronią i potrenować strzelanie. Jakie emocje towarzyszyły aktorce, gdy pociągnęła za spust?

ycipk-2y6zzk

Fani chcą, by Joanna Koroniewska wróciła do "M jak miłość". Gwiazda komentuje

- Próby na strzelnicy usprawniają i przede wszystkim uwiarygodniają postać, ponieważ pozwalają wyzwolić w człowieku emocje, których zazwyczaj kompletnie nie ma. Gdy przechodzimy potem do grania postaci, jeszcze bardziej możemy się w nie wgłębić i coraz lepiej zaczynamy je rozumieć. Na co dzień jestem osoba potulną, nie zdarza mi się być agresywną wobec innych, a na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś niezwykłego - przyznała podekscytowana Joanna Koroniewska.

Po każdej zbrodni zostaje "Ślad"! Nowe odcinki serialu cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku po 22:00 w Polsacie.

ycipk-2y6zzk
Ślad Materiały prasowe
Podziel się
Ślad Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2y6zzk

ycipk-2y6zzk
ycipk-2y6zzk