Trwa ładowanie...

Joanna Brodzik wraca na szczyt. TVP skusiła ją wyjątkowo wysoką gażą

Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan ustąpiły miejsca nowej królowej telewizji. Powrót Joanny Brodzik w serialu przyniósł jej rekordowo wysokie zarobki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Brodzik wraca na szczyt. TVP skusiła ją wyjątkowo wysoką gażąŹródło: Filmpolski.pl
d3nmw5i
d3nmw5i

Po kilku latach posuchy i pojawiania się w reklamach, Joanna Brodzik wróciła na plan serialu. Jak ustalił "Super Express", główna rola w produkcji "Pensjonat nad rozlewiskiem", która wchodzi dziś na antenę, przyniosła aktorce aż 10 tys. zł za dzień pracy.

Na podium najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych znalazły się jeszcze Małgorzata Kożuchowska ("Druga szansa") i Maja Ostaszewska ("Diagnoza"). Obie panie mogą podobno liczyć na ok. 8 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy.

Podobna stawka przysługuje Barbarze Kurdej-Szatan, która z powodzeniem występuje na małym i dużym ekranie. Tuż za podium znalazła się Małgorzata Socha (7,5 tys. zł).

d3nmw5i

Dziennik podkreśla, że jeszcze kilka lat temu sytuacja w zarobkach serialowych aktorek wyglądała zupełnie inaczej. Wówczas to Kożuchowska i Socha mogły liczyć na 10 tys. zł za dzień na planie, zaś Joanna Brodzik, związana z sagą "Nad rozlewiskiem", otrzymywała o 2 tys. zł mniej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3nmw5i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nmw5i