Trwa ładowanie...
d281xdr

Joan Rivers została zaatakowana ciastem!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joan Rivers została zaatakowana ciastem!
(Instagram)
d281xdr

Podczas jednej z imprez, która poprzedzała uroczystość wręczenia Oscarów, wybuchła afera. Nagle wśród tłumu gości pojawiła się Joan Rivers... z rozmazanym ciastem na twarzy.

- Ktoś rzucił w nią ciastem, kiedy opuszczała teren imprezy. Była wściekła, zaczęła krzyczeć. To było dziwne!- powiedział świadek zdarzenia.

- Ciasto pokryło całą jej twarz. Spanikowana Joan próbowała przedrzeć się przez tłum do samochodu- dodał inny.

d281xdr

Jednak wszystko to, co tak przerażająco wyglądało, okazało się... żartem. Chwilę przed tym, jak gwiazda została pokryta lukrem, została przyłapana na kłótni ze słynną świnką Piggy z Muppetów. Postać przyszła na galę, aby promować swój najnowszy film "Disney's Muppets Most Wanted". Za kulisami rozegrała się prawdziwa walka - najpierw na słowa, potem w ruch poszły rękoczyny. Powód był banalny: w telewizji jest miejsce tylko dla jednej diwy.

- Co tu robisz? Sprzedajesz szynki? - zaczęła prezenterka.

- O, jaki oryginalny żart. Spróbuj dalej!- odparowała Piggy, wytykając Rivers jej wiek i skłonność do operacji plastycznych. Następnie trąciła gwiazdę.

- Dotknęłaś mojego biustu?!- oburzyła się Joan.

d281xdr

- Następnym razem kopnę cię w brodę!- wykrzyczała Piggy i popchnęła rywalkę w stronę piętrowego tortu. Efekt wypadku widoczny był później na czerwonym dywanie.

- Ona jest świnią, nie chcę o tym rozmawiać - napisała później na swoim profilu gospodyni amerykańskich talk show.

Jak wam się podoba taka akcja promocyjna? Istnieją jeszcze jakieś granice?

 (fot. Instagram)
((fot. Instagram))
d281xdr

Podziel się opinią

Share
d281xdr
d281xdr