Trwa ładowanie...
d42g5si

Jimmy Kimmel wybuchł płaczem na wizji. Opowieść prowadzącego wstrząsnęła widzami

Jeden z najpopularniejszych gospodarzy show, osobowość telewizyjna i komik zdobył się na odwagę i opowiedział o bardzo traumatycznych przeżyciach swojej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jimmy Kimmel
Jimmy Kimmel (Materiały prasowe)
d42g5si

Ostatni odcinek show Jimmy'ego Kimmela zaczął się w nietypowy sposób, zamiast zabawnego monologu otwierającego odcinek Kimmel postanowił zaserwować widzom w studio i przed telewizorami rozdzierające serce wyznanie.

Łamiącym głosem opowiedział o narodzinach synka Billy'ego. Jednak radość nie trwała długo, bo już po trzech godzinach personel szpitala zauważył, że z malcem dzieje się coś niedobrego. Po wstępnych badaniach okazało się, że chłopczyk urodził się z wadą serca, którą trzeba było natychmiast operować. Dzięki szybkiej diagnozie i błyskawicznym decyzjom synek Kimmela przeszedł niezbędną operację, a dziś już jest z rodzicami i starszą siostrą w domu.

Wzruszające wystąpienie Jimmy zakończył apelem do amerykańskich władz, by w sprawie ubezpieczenia obywateli, a zwłaszcza opieki medycznej dla noworodków nie pozwolili się podzielić i walczyli o jeden cel. Przemowę showmana zakończyła owacja w studio. O tym wystąpieniu mówią dziś wszystkie amerykańskie media.
Zobaczcie!

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Instagram.com
(Instagram.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d42g5si

Podziel się opinią

Share
d42g5si
d42g5si