Trwa ładowanie...
d35rkhq

Jimmy Kimmel wybuchł płaczem na wizji. Opowieść prowadzącego wstrząsnęła widzami

Jeden z najpopularniejszych gospodarzy show, osobowość telewizyjna i komik zdobył się na odwagę i opowiedział o bardzo traumatycznych przeżyciach swojej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jimmy Kimmel
Jimmy Kimmel (Materiały prasowe)
d35rkhq

Ostatni odcinek show Jimmy'ego Kimmela zaczął się w nietypowy sposób, zamiast zabawnego monologu otwierającego odcinek Kimmel postanowił zaserwować widzom w studio i przed telewizorami rozdzierające serce wyznanie.

Łamiącym głosem opowiedział o narodzinach synka Billy'ego. Jednak radość nie trwała długo, bo już po trzech godzinach personel szpitala zauważył, że z malcem dzieje się coś niedobrego. Po wstępnych badaniach okazało się, że chłopczyk urodził się z wadą serca, którą trzeba było natychmiast operować. Dzięki szybkiej diagnozie i błyskawicznym decyzjom synek Kimmela przeszedł niezbędną operację, a dziś już jest z rodzicami i starszą siostrą w domu.

Wzruszające wystąpienie Jimmy zakończył apelem do amerykańskich władz, by w sprawie ubezpieczenia obywateli, a zwłaszcza opieki medycznej dla noworodków nie pozwolili się podzielić i walczyli o jeden cel. Przemowę showmana zakończyła owacja w studio. O tym wystąpieniu mówią dziś wszystkie amerykańskie media.
Zobaczcie!

d35rkhq
Materiały prasowe
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
d35rkhq

Podziel się opinią

Share

d35rkhq

d35rkhq
d35rkhq