Trwa ładowanie...
d1agadt

Jimmy Kimmel pokazał zdjęcia synka. Od operacji jego serduszka minęły trzy miesiące

Kiedy trzy miesiące temu opowiadał o chorym sercu swojego nowo narodzonego synka, rozpłakał się przed kamerami. Gospodarz popularnego programu "Jimmy Kimmel Live" ma za sobą ciężkie chwile. Komik podzielił się zdjęciami rodzinnymi w mediach społecznościowych, dziękując fanom za wsparcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jimmy Kimmel pokazał zdjęcia synka. Od operacji jego serduszka minęły trzy miesiące
(Twitter)
d1agadt

Nikt nie spodziewał się, że sypiący żartami komik zwierzy się widzom z rodzinnej tragedii. A tak właśnie stało się trzy miesiące temu w trakcie odcinka programu "Jimmy Kimmel Live".

Łamiącym głosem opowiedział o narodzinach synka Billy'ego. Jednak radość nie trwała długo, bo już po trzech godzinach personel szpitala zauważył, że z malcem dzieje się coś niedobrego. Po wstępnych badaniach okazało się, że chłopczyk urodził się z wadą serca, którą trzeba było natychmiast operować. Dzięki szybkiej diagnozie i błyskawicznym decyzjom synek natychmiast przeszedł niezbędną operację.

Goście w studiu nie kryli wzruszenia i zgotowali gospodarzowi programu owację na stojąco. Teraz Kimmel podziękował im za wsparcie, którego udzielli jego rodzinie w trakcie tygodni rekonwalescencji Billy'ego.

d1agadt

"Dzięki za potok miłości i wsparcie" - napisał na Twitterze komik. "Dr Jane osłuchuje serce Billy'ego, który ma się dobrze" - żartobliwie nazwał córeczkę, która na zjęciu nosi stetoskop.

Uśmiech synka Jimmy'ego Kimmela mówi sam za siebie.* "Przypominajcie ludziom w Kongresie, że wszystkie dzieci zasługują na taką pomoc, jaką otrzymał Billy"* - napisał w poście na Instgramie szczęśliwy tata. Kimmel nawiązywał do swojego wystąpienia, gdy opowiadał o chorobie synka. Wspomniał w nim, że nie wszystkie noworodki w Stanach są objęte pełnym ubezpieczeniem medycznym.

d1agadt

Podziel się opinią

Share

d1agadt

d1agadt