Jimmy Fallon też nagrywa w domu. Córka nie daje mu żyć

Jimmy Fallon też nagrywa w domu. Córka nie daje mu żyć
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Michał Fedorowicz

19.03.2020 11:59, aktual.: 19.03.2020 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W obliczu pandemii koronawirusa zalecana jest społeczna izolacja, by ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby COVID-19. Tym, którzy mogą przenieść obowiązki biurowe w inne miejsce, rekomendowana jest praca z domu. Jak nagrywa się codzienny program we własnych czterech ścianach dla dziesiątek milionów widzów, postanowił zaprezentować komik Jimmy Fallon.

Prowadzący "The Tonight Show" od kilku dni publikuje program nagrywany w zaciszu swojej amerykańskiej daczy. Łącząc się z normalnie zapraszanymi do studia gośćmi za pomocą wideokonferencji, pokazuje, w jaki sposób gwiazdy radzą sobie z prewencyjną kwarantanną. Podczas drugiego odcinka domowego wydania swojego programu, Fallon prowadził rozmowę z Lin-Manuelem Mirandą, amerykańskim aktorem, pisarzem i kompozytorem.

Fallonowi pracy z domu nie ułatwiała jednak córeczka, która w uroczy sposób przeszkadzała ojcu w realizowaniu programu. Widzimy ją, jak z rozmachem pojawia się w kadrze, a następnie przez kilka minut nie schodzi z fotela i pleców swojego ojca. I choć scena ta mogła być przez komika wyreżyserowana, wielu rodziców z pewnością podobny widok kojarzy się z codziennymi sytuacjami, jakie teraz mogą mieć miejsce w domach.

Obraz
© Youtube.com
Obraz
© Youtube.com

Przy zamkniętych szkołach wielu rodziców zostało zmuszonych do jednoczesnej pracy zdalnej i "zajmowania się" dziećmi, które normalnie w godzinach pracy ojców i mam uczęszczają do instytucji edukacyjnych lub mają zagwarantowany inny rodzaj opieki. A jak taka opieka w wykonaniu zapracowanego rodzica może wyglądać, mogliśmy się przekonać nie tylko za sprawą Fallona, ale też korespondenta BBC profesora Roberta Kelleya, który kilka lat temu w trakcie transmisji na żywo robił dobrą minę po wtargnięciu swojej córki przed kamery stacji.

Redakcja WP Kultura również przeszła na całkowitą pracę zdalną i gorąco zachęca do tego wszystkie osoby, które mają taką możliwość. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na spowolnienie lub powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, który sparaliżował światową gospodarkę i zbiera śmiertelne żniwo w wielu krajach świata. Najświeższe informacje o koronawirusie znajdziecie oczywiście na stronie głównej WP.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Obraz
© Youtube.com
Obraz
© Youtube.com
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także