Trwa ładowanie...
"Jestem Cait": co wydarzy się w nowym autorskim reality-show Caitlyn Jenner?

"Jestem Cait": co wydarzy się w nowym autorskim reality-show Caitlyn Jenner?

Share
d3u7ref

W kwietniu br. oficjalnie potwierdziło się to, o czym plotkowano od dawna. Bruce Jenner, czyli ojczym Kim Kardashian, przyznał się do zmiany płci. Były sportowiec i mąż Kristen Jenner zakończył swoją przemianę i stał się kobietą. Efektami metamorfozy pochwalił się już na łamach magazynu "Vanity Fair", a już wkrótce również w nowym reality-show "Jestem Cait".

W programie, który będzie emitowany na kanale E! Entertainment, widzowie dokładnie poznają historię Bruce'a Jennera, który zmienił płeć. Zobaczymy m.in., jak Caitlyn radzi sobie po metamorfozie z codziennymi sprawami oraz jak dogaduje się z najbliższymi. Nie zabraknie okrzyków szczęścia, łez wzruszenia i niekontrolowanych wybuchów złości.

d3u7ref

- Ludzie nie rozumieją, jak to jest patrzeć w lustro i widzieć, że wszystko jest nie tak. Jak to jest zakładać codziennie ubrania, z którymi się nie identyfikuję. Chodzi o to, żeby zrozumieć, kim naprawdę jesteś. Opowiem o tym, jak to jest być sobą. Zabiorę was w długą podróż - zapowiadał ojczym Kim Kardashian.

Przypomnijmy, że Bruce Jenner jest zawodowym sportowcem - wieloboistą. W swojej dziedzinie osiągnął wiele, w tym medal na igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976 roku. Od czasu tego sukcesu Bruce często pojawiał się w telewizji w rożnych rolach, ale dopiero występy w rodzinnym reality-show Kardashianów uczyniły z niego rasowego celebrytę.

Bruce i Kristen Jenner pobrali się w 1991 roku. Ze związku narodziły się Kendall Nicole i Kylie Kristen. Dziewczyny razem z przybranym rodzeństwem - dziećmi Kris z pierwszego małżeństwa z Robertem Kardashianem - i rodzicami obnażają sekrety swojego codziennego życia w popularnym programie "Kardashianowie", który po raz pierwszy pojawił się w 2007 roku na kanale E! Entertainment.

Czy nowy program Bruce'a "Jestem Cait", który na ekranach zadebiutuje już 2 sierpnia br., przebije pod względem popularności poprzedni rodzinny projekt? To się dopiero okaże.

 (fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
d3u7ref

Podziel się opinią

Share
d3u7ref
d3u7ref