Trwa ładowanie...
d3y0ngv

Jest już nowy zwiastun drugiego sezonu "Stranger things"

Nowy klip promujący drugi sezon serialu "Stranger things" został opublikowany w ramach trwającego właśnie 2017 Comic-Con International: San Diego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest już nowy zwiastun drugiego sezonu "Stranger things"
(Instagram.com)
d3y0ngv

Premiera drugiej serii klimatycznego serialu oryginalnie planowana była na Halloween, czyli 31 października. Okazuje się, że nowe odcinki będzie można oglądać kilka dni wcześniej, mianowicie 27 października.

- Jest rok 1984 - czytamy w oficjalnym opisie. - Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana nadal próbują otrząsnąć się po horrorze i tajemnicach, które skrywało lokalne laboratorium. Will Byers został ocalony, ale coś większego i złowrogiego zagraża tym, którzy przeżyli.

W nadchodzącej odsłonie do swych ról wracają Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Ponadto udział potwierdzili Sean Astin i Paul Reiser.

Twórcy serii, bracia Matt i Ross Dufferowie, mają wyreżyserować 1. i 2. odcinek drugiego sezonu. Shawn Levy weźmie na siebie pracę nad odcinkami 3. i 4. Za muzykę ponownie odpowiadają Michael Stein i Kyle Dixon z S U R V I V E.

d3y0ngv

Podziel się opinią

Share

d3y0ngv

d3y0ngv