Trwa ładowanie...

Jessika z "Rolnika" powraca. Randkuje na antenie radia

Jessika, jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Okazuje się, że na horyzoncie pojawił się ktoś wyjątkowy...

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jessika z "Rolnika" powraca. Randkuje na antenie radiaŹródło: Youtube.com
d2ju4ac

Zaraz po tym, gdy Jessika pojawiła się w pierwszym odcinku reality-show TVP, stała się prawdziwą gwiazdą sieci. Widzów ujął jej styl bycia i prostolinijność. Zabawne było pierwsze spotkanie zagubionego Krzysztofa z "Rolnika" z wystrojoną, pewną siebie Jessiką. Już wtedy było widać, że nie nadają na tych samych falach. Fanka tipsów i doczepów dosyć szybko opuściła gospodarstwo, ale nie poddała się i nadal walczy o miłość.

- Miałam już chłopaków, ale to było bardziej przelotne, do zabawy. Teraz szukam coś właśnie takiego bardziej na stałe - mówiła w programie.

Z naszych informacji wynika, że dziewczyna randkuje ostatnio z chłopakiem o imieniu Szymon! Tymi rewelacjami uraczył nas ostatnio jeden z czytelników.

Wg naszego źródła, Jessika uczestniczyła ostatnio w audycji "Bal czy Szmal?" w Radiu Eska. Formuła programu polega na tym, że partner opisuje problem w swoim związku i wysyła formularz do radiostacji. Następnie prezenter dzwoni do drugiej połówki uczestnika i pyta, czy ta przebaczy mu winy i uda się z nim na kolację (dając drugą szansę). Dziewczyna zamiast "balu" może wybrać też "szmal". Wtedy inkasuje od radia 50 zł i zostawia kawalera na lodzie.

d2ju4ac

W ostatnim tygodniu jedną z osób usiłujących ratować swój związek na antenie radiostacji, był niejaki Szymon. Spiker radowy w imieniu chłopaka przeprosił Jessikę za jego ostatnie przewinienia, a celebrytka miłosiernie mu wybaczyła. Oboje mają przedyskutować wspólne problemy na kolacji, za którą zapłaci radio.

Cieszymy się, że Jessika odnalazła szczęście! Mamy nadzieję, że chłopak odpowiednio się zrekompensuje...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ju4ac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ju4ac
d2ju4ac