Trwa ładowanie...
d4a91sf

Jessika z "Rolnika" powraca. Randkuje na antenie radia

Jessika, jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Okazuje się, że na horyzoncie pojawił się ktoś wyjątkowy...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jessika z "Rolnik szuka żony"
Jessika z "Rolnik szuka żony" (Youtube.com)
d4a91sf

Zaraz po tym, gdy Jessika pojawiła się w pierwszym odcinku reality-show TVP, stała się prawdziwą gwiazdą sieci. Widzów ujął jej styl bycia i prostolinijność. Zabawne było pierwsze spotkanie zagubionego Krzysztofa z "Rolnika" z wystrojoną, pewną siebie Jessiką. Już wtedy było widać, że nie nadają na tych samych falach. Fanka tipsów i doczepów dosyć szybko opuściła gospodarstwo, ale nie poddała się i nadal walczy o miłość.

- Miałam już chłopaków, ale to było bardziej przelotne, do zabawy. Teraz szukam coś właśnie takiego bardziej na stałe - mówiła w programie.

Z naszych informacji wynika, że dziewczyna randkuje ostatnio z chłopakiem o imieniu Szymon! Tymi rewelacjami uraczył nas ostatnio jeden z czytelników.

Wg naszego źródła, Jessika uczestniczyła ostatnio w audycji "Bal czy Szmal?" w Radiu Eska. Formuła programu polega na tym, że partner opisuje problem w swoim związku i wysyła formularz do radiostacji. Następnie prezenter dzwoni do drugiej połówki uczestnika i pyta, czy ta przebaczy mu winy i uda się z nim na kolację (dając drugą szansę). Dziewczyna zamiast "balu" może wybrać też "szmal". Wtedy inkasuje od radia 50 zł i zostawia kawalera na lodzie.

d4a91sf

W ostatnim tygodniu jedną z osób usiłujących ratować swój związek na antenie radiostacji, był niejaki Szymon. Spiker radowy w imieniu chłopaka przeprosił Jessikę za jego ostatnie przewinienia, a celebrytka miłosiernie mu wybaczyła. Oboje mają przedyskutować wspólne problemy na kolacji, za którą zapłaci radio.

Cieszymy się, że Jessika odnalazła szczęście! Mamy nadzieję, że chłopak odpowiednio się zrekompensuje...

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4a91sf

Podziel się opinią

Share
d4a91sf
d4a91sf