Trwa ładowanie...
22-02-2012 17:07

"Jessie" od marca w polskiej telewizji

"Jessie" od marca w polskiej telewizjiŹródło: Disney Channel
d3r8kbf
d3r8kbf

*"Jessie" jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali widzów Disney Channel Polska. Odcinek pilotażowy, który miał swoją premierę w grudniu 2011 r., cieszył się olbrzymią popularnością.*

Serial "Jessie" opowiada o nastoletniej dziewczynie, która po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Tam zostaje nianią w zamożnej rodzinie, mieszkającej w luksusowym apartamencie na Upper East Side. Trójka z czwórki dzieci, którymi się opiekuje Jessie została adoptowana. Każde pochodzi z innej części świata, kulturowo różni się od reszty i w typowy dla siebie sposób postrzega wszystko co się wokół dzieje.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29611,title,Jessie,serial.html )**

d3r8kbf

Jakby tego było mało, jednym z członków rodziny jest dwumetrowa jaszczurka, a w domu panuje wieczny chaos. Jessie ma za zadnie zastępować dzieciom rodziców podczas ich nieobecności oraz zaprowadzić w domu porządek. To bardzo ciężka, ale jednocześnie dająca sporo satysfakcji praca.

Każdy odcinek "Jessie" filmowany jest w obecności zaproszonej publiczności. Producentem serialu jest Pamela Eells O’Connell.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29611,title,Jessie,serial.html )**

Dwa premierowe epizody "Jessie" zostaną wyemitowane w sobotę 10 marca, o godz. 10:00, na kanale Disney Channel Polska.

d3r8kbf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8kbf