Jessica z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Jessica Miemiec z Leszna to prawdziwe zjawisko w rodzimym show-biznesie
Jessica Miemiec z Leszna to prawdziwe zjawisko w rodzimym show-biznesie
Źródło zdjęć: © YouTube
Magdalena Sawicka

13.05.2022 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jessica to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Zawsze do bólu szczera i bezpardonowa. To wystarczyło, aby widzowie oszaleli na jej punkcie. W show miłości nie odnalazła, ale wciąż próbuje zostać gwiazdą. Tak dziś wygląda.

Już od pierwszego odcinka było wiadomo, kto będzie gwiazdą 5. sezonu "Rolnik szuka żony". Charakterystyczny wygląd Jessiki oraz jej komiczne wypowiedzi nie mogły przejść bez echa. Jej udziałowi w show TVP towarzyszyły ogromne emocje. Po fali hejtu przyszedł czas uwielbienia. Gdy Jessica odpadła z programu, fani zaczęli apelować do producentów o jej powrót.

Niestety, Jessice nie udało się zdobyć serca Krzysztofa, jednak nadal ma ogromny apetyt na karierę w show-biznesie i od jakiegoś czasu uczestniczy w kursach aktorskich we Wrocławiu. W międzyczasie przeszła też ogromną metamorfozę.

  • Jessica Miemiec nie ma już czarnych włosów
  • Celebrytka zdecydowała się na zmianę wizerunku
  • Jessica Miemiec jest teraz blondynką
[1/3] Jessica Miemiec nie ma już czarnych włosów AKPA

Losy Jessiki po "Rolniku"

Po zakończeniu zdjęć Jessica wróciła do rodzinnego Leszna i wzięła udział w kilku programach telewizyjnych m.in. "Jak matka z córką" czy "Shopping Quenns". Zaczęła też prowadzić własny biznes - otworzyła salon kosmetyczny, potem solarium, wreszcie butik.

Uczestniczka randkowego show od pewnego czasu pracuje w marketingu i niedawno ukończyła roczne studium instruktora terapii uzależnień. O ile jej życie zawodowe kwitnie, o tyle nadal nie ma szczęścia w miłości.

  • Jessica Miemiec rozwija się i kształci
  • Chciałaby zostać aktorką
[1/2] Jessica Miemiec rozwija się i kształci AKPA

"W ubiegłym roku, na stacji benzynowej poznałam Ryszarda. Wydawało mi się, że jest dojrzałym mężczyzną, szczególnie, że był ode mnie sporo starszy. Oświadczył mi się po kilku miesiącach znajomości, ale dość szybko okazało się, że nie możemy się kompletnie dogadać i każde z nas poszło w swoją stronę" - zdradziła Jessica w rozmowie z AKPĄ.

  • Jessica Miemiec z 5. edycji "Rolnik szuka żony" wciąż jest singielką
  • Jej życie zawodowe kwitnie
[1/2] Jessica Miemiec z 5. edycji "Rolnik szuka żony" wciąż jest singielkąAKPA

Uczestniczka 5. edycji "Rolnika" nadal jest singielką i ma ogromny apetyt na karierę w show-biznesie, dlatego też od jakiegoś czasu uczestniczy w kursach aktorskich we Wrocławiu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także