Trwa ładowanie...
jessica biel

Jessica Biel i Rosario Dawson kandydatkami na "Detektywa"

Share
Jessica Biel i Rosario Dawson kandydatkami na "Detektywa"
d2wd8yn

Jessica Biel i Rosario Dawson, a także Jaimie Alexander, Kelly Reilly, Brit Marling oraz Oona Chaplin znalazły się na liście kandydatek do roli w nowej odsłonie serialu "Detektyw".

Aktorki podobno zostały zaproszone na czytanie roli, które odbędzie się w tym tygodniu. Wcześniej w kontekście produkcji HBO padały nazwiska Elisabeth Moss i Rachel McAdams.

d2wd8yn

Wedle ostatnich doniesień główną rolę w nowej odsłonie cyklu ma zagrać Vince Vaughn. Wcieli się on w Franka Semyona, biznesmena współpracującego z lokalną władzą. W obsadzie mają znaleźć się także Colin Farrell, Taylor Kitsch i Michelle Forbes.

Nowe dochodzenie ma rozpocząć się od morderstwa Bena Caspara, urzędnika z fikcyjnego kalifornijskiego miasteczka. Część historii dotyczyć będzie systemu transportu w Kalifornii. W pilocie pojawi się wątek korupcyjny, związany z szybkimi kolejami, właścicielami ziemskimi i federalnymi grantami.

Przypomnijmy, że twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Za reżyserię pierwszego sezonu, od razu zapowiadanego jako antologia, odpowiadał Cary Fukunaga. W rolach głównych wystąpili wówczas Matthew McConaughey i Woody Harrelson.

d2wd8yn

Podziel się opinią

Share
d2wd8yn
d2wd8yn