Jessi Combs z "Pogromców mitów" nie żyje. Miała 39 lat

Jessi Combs z "Pogromców mitów" nie żyje. Miała 39 lat
Źródło zdjęć: © Instagram.com

28.08.2019 21:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jessi Combs, kierowca wyścigowy i osobowość telewizyjna, zginęła w wypadku. Występowała w programie "Pogromcy mitów". Miała 39 lat.

Jessi Combs urodziła się 27 lipca 1980 r. w Dakocie Południowej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Technicznym Wyoming. Uwielbiała ciężkie samochody, które potrafiły szybko jeździć. W Latach 2005-2009 była współprowadzącą program "Xtreme 4x4".

Jednak największą sławę przyniosła jej współpraca z "Pogromcami mitów". Prowadziła 12 odcinków 7. sezonu programu za Kari Byron, która odeszła na urlop macierzyński. Jej ogromne zainteresowanie motoryzacją i technologiami bardzo przypadło do gustu widzom. Była znana jako "najszybsza kobieta na czterech kołach".

Jessi Combs zginęła w tragicznych okolicznościach. We wtorek 27 sierpnia na pustyni Alvord w stanie Oregon próbowała pobić rekord prędkości. Niestety, nie udało się - jej pojazd miał awarię, która doprowadziła do wypadku. Kobieta zginęła na miejscu. Miała 39 lat.

"Nigdy nie kochałem nikogo jak tę kobietę. Cieszyłem się każdą minutą z nią. Byłem pierwszy na miejscu wypadku. Robiliśmy wszystko, żeby ją uratować" - pisał na Instagramie zrozpaczony Teddy Madden, jej bliski kolega.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (96)
Zobacz także