Trwa ładowanie...
ycipk-30r8zx

Jessi Combs z "Pogromców mitów" nie żyje. Miała 39 lat

Jessi Combs, kierowca wyścigowy i osobowość telewizyjna, zginęła w wypadku. Występowała w programie "Pogromcy mitów". Miała 39 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessi Combs zginęła śmiercią tragiczną
Jessi Combs zginęła śmiercią tragiczną (Instagram.com)
ycipk-30r8zx

Jessi Combs urodziła się 27 lipca 1980 r. w Dakocie Południowej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Technicznym Wyoming. Uwielbiała ciężkie samochody, które potrafiły szybko jeździć. W Latach 2005-2009 była współprowadzącą program "Xtreme 4x4".

Jednak największą sławę przyniosła jej współpraca z "Pogromcami mitów". Prowadziła 12 odcinków 7. sezonu programu za Kari Byron, która odeszła na urlop macierzyński. Jej ogromne zainteresowanie motoryzacją i technologiami bardzo przypadło do gustu widzom. Była znana jako "najszybsza kobieta na czterech kołach".

ZOBACZ TEŻ: "Parasite" - zwiastun

ycipk-30r8zx

Jessi Combs zginęła w tragicznych okolicznościach. We wtorek 27 sierpnia na pustyni Alvord w stanie Oregon próbowała pobić rekord prędkości. Niestety, nie udało się - jej pojazd miał awarię, która doprowadziła do wypadku. Kobieta zginęła na miejscu. Miała 39 lat.

"Nigdy nie kochałem nikogo jak tę kobietę. Cieszyłem się każdą minutą z nią. Byłem pierwszy na miejscu wypadku. Robiliśmy wszystko, żeby ją uratować" - pisał na Instagramie zrozpaczony Teddy Madden, jej bliski kolega.

ycipk-30r8zx
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-30r8zx

ycipk-30r8zx
ycipk-30r8zx