Trwa ładowanie...
d1b3gut

Jessi Combs z "Pogromców mitów" nie żyje. Miała 39 lat

Jessi Combs, kierowca wyścigowy i osobowość telewizyjna, zginęła w wypadku. Występowała w programie "Pogromcy mitów". Miała 39 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessi Combs zginęła śmiercią tragiczną
Jessi Combs zginęła śmiercią tragiczną (Instagram.com)
d1b3gut

Jessi Combs urodziła się 27 lipca 1980 r. w Dakocie Południowej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Technicznym Wyoming. Uwielbiała ciężkie samochody, które potrafiły szybko jeździć. W Latach 2005-2009 była współprowadzącą program "Xtreme 4x4".

Jednak największą sławę przyniosła jej współpraca z "Pogromcami mitów". Prowadziła 12 odcinków 7. sezonu programu za Kari Byron, która odeszła na urlop macierzyński. Jej ogromne zainteresowanie motoryzacją i technologiami bardzo przypadło do gustu widzom. Była znana jako "najszybsza kobieta na czterech kołach".

ZOBACZ TEŻ: "Parasite" - zwiastun

Jessi Combs zginęła w tragicznych okolicznościach. We wtorek 27 sierpnia na pustyni Alvord w stanie Oregon próbowała pobić rekord prędkości. Niestety, nie udało się - jej pojazd miał awarię, która doprowadziła do wypadku. Kobieta zginęła na miejscu. Miała 39 lat.

d1b3gut

"Nigdy nie kochałem nikogo jak tę kobietę. Cieszyłem się każdą minutą z nią. Byłem pierwszy na miejscu wypadku. Robiliśmy wszystko, żeby ją uratować" - pisał na Instagramie zrozpaczony Teddy Madden, jej bliski kolega.

d1b3gut

Podziel się opinią

Share
d1b3gut
d1b3gut